Skocz do zawartości
StefanKrul

Kilka języków na maturze

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość zdawania paru języków obcych na poziomie podstawowym? Wyglądałoby to u mnie tak:

Matematyka (r)

Fizyka (r)

Angielski (r)

Polski (p)

Francuski (p) 

Niemiecki (p)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałam zdawać na postawie angielski i niemiecki i z tego co wiem jest to niemożliwe niestety... Kogo nie pytałam mówił że tylko jeden język na podstawie. Ale niech mnie ktoś poprawi jeśli piszę bzdury!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Green
      Witam, 
      Nie dostałam się na kryminologię na ug i uwb. Zostałam przyjęta na swój awaryjny kierunek. Czy jest możliwość przeniesienia się na ug lub uwb przed rozpoczęciem roku akademickiego lub na początku pierwszego roku?
    • Przez Maciej 2018
      Cześć Grupowicze. Jestem na forum od dzisiaj. Od września 2 klasa liceum. Niebawem będę musiał wskazać  przedmioty - rozszerzone na maturze. Najlepsze wyniki osiągam z informatyki i angielskiego. Z innych przedmiotów nie jest źle. Moja klasa ma rozszerzenia z geografii wos-u i angielskiego. Jakie kierunki studiów moglibyście polecić ? Jakie uczelnie ? Dzięki. 
    • Przez Kalayan
      Czy jeśli dostało się na uczelnie X, a na uczelnie Y (pierwszego wyboru) jest sie na liście rezerwowej, można zanieść papiery na uczelnie X, a jeśli dostanie się na uczelnie Y w 2gim terminie wypisać się z X i wpisać do Y ?
    • Przez nuragashi
      Witam,
      parę dni temu okazało się, że nie zdałam matury z matematyki na poziomie podstawowym. Kiedy przyjechałam do szkoły odebrać wyniki (a raczej ich nie odebrać) to z tego całego szoku i amoku wypisałam od razu deklarację na poprawkę 21 sierpnia tego roku ale okazuję się, że nie będę mogła przystąpić do tej poprawki, nie będę mogła w tym dniu być w szkole i w ogóle sierpień odpada! Chcę za to na 100% móc napisać maturę z matematyki jeszcze raz w maju 2019 ale no właśnie...czy nie przystępując do sierpniowej poprawki, na która wypisałam już deklarację, będę mogła pisać tylko jedną maturę z matmy w maju czy znowu od początku wszystkie? 
    • Przez lel
      Witam wszystkich, 
         Założyłem konto na tym forum aby otrzymać trochę informacji na temat który mnie od dłuższego czasu trapi. Mam 18 lat i właśnie skończyłem College w Anglii. Jest to kurs budowlany, a mianowicie wstęp w tematykę geodezji, inżynierii oraz architektury. Moje przedmioty to między innymi nauka użytkowania programów CAD, mechanika strukturalna, matematyka rozszerzona, geodezja itp. Problem w tym, że w Anglii są dwa rodzaje szkół. Jedna, tak jak w Polsce kończy się odpowiednikiem matury (A levels), a drugi (ten co ja ukończyłem) nie jest bazowany na egzaminie końcowym, i nazywa się BTEC. Więc matury nie posiadam, mimo tego mogę iść na studia w UK. Edukacje w Polsce ukończyłem na szkole podstawowej, a dalej kontynuowałem w Anglii. Jeśli chodzi o wymogi fizyczne, jestem w bardzo dobrej formie i wymogi sprawnościowe spełniam z nawiązką, więc o to się nie martwię
      Moje pytanie jest następujące: Czy jest jakakolwiek możliwość dostania się na studia mundurowe? Systemy edukacji są dość różne, i nie wiem jak szkoła którą ukończyłem kwalifikuję się w Polsce. Co więcej, jeśli ukończę studia licencjackie w Anglii i będę chciał kontynuować naukę na akademii wojskowej to będą respektowane w Polsce pomimo braku matury? 
      Dzięki za odpowiedzi, oraz przepraszam za jakiekolwiek błędy w pisowni.

chemtest.com.ua/

https://el-smoke.club

www.agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.