Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

michal84tbg

studia techniczne

58 odpowiedzi w tym temacie

Ja tylko potwierdzam to, co wyżej napisaliście :) Najważniejsze jest faktyczne zainteresowanie danym kierunkiem, bez tego będzie ciężko, bardzo ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za wszelkie informacje, wiadomości, pomoc. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym jeszcze o pomoc. Czym zajmuje się po AiR a czym po mechatronice ? Jaka jest różnica w tych kierunkach ? automatyka jest bardziej informatyczna ale czym konkretnie specjalista zajmuje się po tym kierunku ? Bo mechatronika to połączenie mechaniki z informatyką i elektroniką. Czyli projektowanie budowy maszyn i projektowanie programu jej funkcjonowania ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj na taxi2140150.ru

Oba kierunki są opisane i oba mają opisane czym zajmujesz się po studiach. Różnice są subtelne bo to zbliżone kierunki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale właśnie jakieś różnice subtelne są a jestem ciekawy i chciałbym dowiedzieć się jakie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znajdziesz je porównując opisy i programy studiów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No myślałem, że zaoszczędzę trochę czasu i nie będę musiał tak przeglądać planów studiów bo zapewne o to chodzi Panu z programem studiów. Miałem nadzieję, że jakiś specjalista wyjaśni jakie są różnice. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest napisane wystarczy poczytać. Różnice są bardzo subtelne. Wywodzą się z tego samego kierunku. Jeden ma podejście bardziej mechaniczne drugi informatyczno programistyczne. Na każdej uczelni różnice mogą być inne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi