Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

skolmixx

Jaki kierunek? Abw,cbśp,cba,bor,łowcy cieni

Cześć, od jakiegoś już czasu przeglądam zasoby internetu w poszukiwaniu kierunku studiów, który ułatwi mi w przyszłości uzyskać pracę marzeń. Udało mi się natknąć na bardzo ciekawy kierunek, o którym jest nawet mowa na tym forum (odnośnik poniżej). Mowa o kierunku psychologia kryminalistyczno-śledcza jednak jest ona tylko dostępna w szkole w Poznaniu. Ja jestem z Warszawy i  chciałbym też w niej pozostać na czas edukacji w szkole wyższej. Dlatego zwracam się z pytaniem do Was jaki kierunek studiów powinienem wybrać jeśli chcę w przyszłości pracować jako agent, móc prowadzić śledztwa i rozwiązywać sprawy. Chciałbym skończyć w Agencji Wywiadu. Nie wykluczam jednak BOR-u. Proszę o pomoc i opinie :)

TEMAT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było wiele razy na forum. Idziesz do pracy w policji i dostajesz wówczas na Twoją prośbę skierowany na studia do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Studia oficerskie połączone ze służbą a później już po szczeblach kariery. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że to najlepsza droga? Jeśli tak to dlaczego? Szukałem na forum, jednak nie znalazłem niczego w pigułce. Jeśli jednak upieram się przy studiowaniu w stolicy, jest coś wartego uwagi? Dziękuję za każdą odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo żeby dostać się do służb trzeba robić karierę od podstaw w policji. 

Choćby nie wiem jaki kierunek skończysz i tak musisz iść do policji w zwykłej rekrutacji na szeregowego policjanta i dopiero później robić karierę. Po studiach w Szczytnie jesteś od razu że stopniem oficerskim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daenerys
      Cześć,
      Dostałam się na prawo na Uwr, Automatykę i Robotykę na AGH oraz na Matematykę na AGH.
      Już nie wiem co wybrać, interesuję mnie prawo, ale boję się że nie będę miała pewnej pracy, dodatkowo myślę że nie mogłabym po nim nigdzie pracować za granicą, bo taki papier nic tam nie znaczy.
      Kierunki techniczne trochę bardziej na siłę, jednak przynajmniej zawód pewny już jako inżynier oraz swobodę w wyborze kraju pracy.
      Nie wiem co z tym wszystkim mam zrobić, zaznaczę że jestem dobra zarówno z matematyki jak i przedmiotów humanistycznych.

Będę wdzięczna za wszelką opinię
    • Przez olixooon
      Hej! Skończyłam wlasnie licencjat z Psychologii w Poznaniu. Bardzo chcialabym kontynuować naukę jednak chcialabym zrobic magisterka z Psychologii lub Psychodietetyki. Z tego co widze w Poznaniu nie widzę tych kierunków na 2 stopniu. Może być cos podobnego związanego z Psychologia, czy ktoś coś poleca, wie na ten temat ? Lub moze cos poza Poznaniem?
    • Przez [email protected]
      Cześć, jestem już po maturze i chciałbym poznać opinię osób, które studiują prawo na SWPS. Jak tam jest? Polecacie? Jakie są wasze wrażenia dotyczące uczelni?
    • Przez Kalayan
      Hej
      Czy jest ktoś kto studiuje/wybiera się na Marketing i komunikację rynkową (I st., dziennie) i mógłby mi opowiedzieć o tym kierunku ? Z tego co wiem taki kierunek jest jedynie na Ueku w Krk (a słyszałam słabe opinie o tej uczelni) i na Politechnice Lbl 
      Co myślicie o kierunku ? Czy jest ciężki ? Dla kogo ? Czy osoba, która nie jest zbyt db z przedmiotów ścisłych da sobie radę ?
    • Przez pola4002
      Hejka, pisze z wielkim problemem... jestem tegoroczną maturzystką, rozszerzenia jakie pisałam to biologia, chemia i angielski... szczerze powiem biologia i angielski poszły super, zaś chemia to tragedia  tzn moze nie bedzie tak źle ale moje marzenia chyba co do medycyny legły w gruzach, nie chce pisac matury za rok, wg mnie to strata czasu, pisze zatem z zapytaniem co byście mi polecili, na chwile obecna złożyłam 4 podania na studia: na biotechnologię do PWR, PW i UJ i medycyne do PUM (marne szanse, ale nie chce rezygnować ostatecznie), poza tym zastanawiam sie czy nie złożyć na cos jeszcze? Jako opcję rezerwową? Hmm ta medycyna do mnie mowi albo inne pokrewne kierunki tez bardzo kręcą, jak myślicie złożyć gdzies jeszcze gdzie jest mały prog? Czy celować w cos innego, i co konkretnie? Smutno troche Haha bo mi sie noga powinęła  ale na studiach wyprułabym z siebie flaki zeby tylko tam byc :/ co myślicie? A moze da sie gdzies dostać bez chemi? (Marzycielka Haha)
      za każdą odpowiedz bede niesłychanie wdzięczna !!!