Skocz do zawartości
barbaha

lista rezerwowa pomocy!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a mianowicie zarejestrowałem sie na bezpieczeństwo narodowe na UJ i jestem na 92 pozycji na liście oczekujących.

Widnieje informacja że ostatnia przyjęta osoba znajduje sie na 140 pozycji a ja jestem 232

Czy są realne szanse że dostane się na ten kierunek? 

Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dość daleko jesteś. Chociaż bezpieczeństwo narodowe to nie jest kierunek pierwszego wyboru dla większości. Ja jednak nie liczylbym na to że przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez przemek
      Witam,
      Brałem udział w rekrutacji na Politechnikę Gdańską na kierunek matematyka. Niestety zabrakło mi jedynie pół punktu i jestem na liście 130, a przyjętych zostaje 120 osób. Czy mam jeszcze jakąś szanse dostać się? Czy na politechnice jest coś takiego jak lista rezerwowa i czy jeżeli ktoś zrezygnuje to wtedy wybierają kolejne osoby na liście?
      Z góry bardzo dziękuje za pomoc
    • Przez laryx7
      Mam pytanie odnośnie rekrutacji na studia na Politechnice . Złożyłem podanie na dwa kierunki. Jeżeli dostane się na kierunek A, a będę na liście rezerwowej na kierunek B, przy czym kierunek B bardziej mnie interesuje, to składam papiery na kierunek A i jeżeli przyjmą mnie w z listy rezerwowej to przenoszę papiery? Czy składając dokumenty na kierunek A jestem automatycznie skreślany z kierunku B?
    • Przez Iwabik
      Witam,

Złożyłem papiery na WNE (stacjonarne i wieczorowe) oraz WZ na UW na FiR. Na WNE jest 215 na liście (jest 200 miejsc), na wieczorowe i WZ dostałem się bez problemu. Jest sens ryzykować i poczekać na przesunięcie listy? Czy nie ma większych szans, żeby z 15. pozycji listy rezerwowej załapać się na studia stacjonarne na tym kierunku?
    • Przez ewisniewska
      Witam,
      Jestem 10 na liście rezerwowej na psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim i zastanawiam się,czy są jakiekolwiek szanse by tyle osób zrezygnowało. 
      Jeśli ktoś wie,jak było w poprzednich latach? 
      Dzięki z góry za odpowiedz

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W tym jest problem, że nie bardzo wiem co mnie interesuje. Dlatego kieruję się pracą. To nie jest tak, że szukam pracy tylko ze względu na dużo miejsc, ale nie mam zbytnio zainteresowań, więc przydałoby się coś wybrać.
    • Strasznie mieszasz i wysyłasz z kontekstu regulamin. Ograniczenie wiekowe dotyczy czego innego.  Chodzi o to że jak skończysz 26 rok życia to jesteś samodzielny finansowo i nie musisz wykazywać dochodu gospodarstwa. Również jeśli dziecko w Twojej rodzinie i kończy 26 rok życia to jest traktowane jako samodzielne finansowo.  Jest zawsze podany max dochod na osobe ktorego nie mozna przekroczyc.
    • Hava, jeśli kierujesz się pracą, wybór jest oczywisty - FiR. Tylko to popularny kierunek, więc progi na dziennych są dość wysokie, czyli możesz mieć problem z dostaniem się ze swoją maturą. W ramach planu B warto zainteresować się ZIP, ale tylko pod warunkiem, że w grę wchodzi wydział mechaniczny przyzwoitej politechniki. Inaczej szkoda czasu. Pozostałe kierunki raczej dla hobbystów i/lub dla osób bez ciśnienia na pracę zgodną z wykształceniem. Najpierw musisz wiedzieć, co Cię interesuje i czym chcesz się zajmować
    • forkk, naucz się korzystać z regulaminów (w tym przypadku pomocy materialnej). Są one ogólnodostępne na stronach uczelni. Z takim olewczym podejściem szybciej wylecisz z uczelni niż się na nią dostaniesz.   PS: Wszystkie stypendia, w tym socjalne, przysługują niezależnie od wieku i nie ma w nich żadnego minimalnego dochodu. Ubezpieczenie z uczelni dostaje się po złożeniu wniosku, jeśli nie podlega się z tytułu pracy lub zgłoszenia przez członka rodziny.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.adulttorrent.org

agroxy.com/prodat/muka-222/hersonskaya-obl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.