Skocz do zawartości
ikeni6325

Energia odnawialna. Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad kierunkiem Energia odnawialna na PŚk . Może ktoś studiował lub studiuje ten kierunek albo zna takiego kogoś.  Jak myślicie będzie po tym praca? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo wąska gałąź gospodarki. Praca dla osób które studiują to z pasji na pewno będzie. Praca dla osób które to zrobiły od niechcenja i chcą pracę może być trudno. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź. A co Pan myśli o kierunku Inżynieria danych?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty strzelasz tymi kierunkami? Idź na studia na to co Cię interesuje, kręci. Inżynieria danych to kolejny wąski kierunek. Nie lepiej zrobić informatykę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karol
      Czy ktoś ma pomysł jak dodać sobie energii i polepszyć przyswajanie materiału w okresie sesji poprawkowej? Na mnie kawa już nie działa a amfy brać nie chcę. Macie jakieś metody jak szybko przyswoić materiał, zdać egzaminy bez wysiłku i mieć więcej czasu na inne przyjemności?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć! Właśnie rozpocząłem studia, ale jestem swoim wyborem trochę rozczarowany (poziom nauczania leży i kwiczy) i rozważam przeniesienie się w przyszłym roku akademickim na studia językowe, konkretnie na filologię romańską. Mam w związku z tym pytanko do studentów romanistyki: z jakim poziomem języka francuskiego zaczęliście studia? Obecnie mam dość dobre B1, ale nie jestem pewien, czy to wystarczy, a w ciągu roku jestem w stanie go podbić, mam moim zdaniem dość dobre predyspozycje językowe. I czy ogólnie polecacie studia filologiczne komuś, kto ma po prostu pociąg do języków obcych, ale nie jest zarazem humanistą?
      Z góry dzięki za odpowiedź!
    • To czy znajdziesz pracę zależeć będzie tylko od Ciebie. Szkoła ma na to bardzo mały wpływ.  Tu bardziej liczy się jakość studenta. Pracy szuka się już w trakcie studiów.  Tutaj masz ofertę uczelni we Wrocławiu, które prowadzą ten kierunek.  https://wroclaw.taxi2140150.ru/finanse-i-rachunkowosc  
    • Witam,   Chciałabym studiować rachunkowość i finanse we Wrocławiu. Jaką uczelnię polecacie? Szukam szkoły, po której łatwo znaleźć pracę, która oferuje jakieś ciekawe praktyki studentom. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    • To czy będziesz się czuł jak dziwak, będzie zależało od ludzi na jakich trafisz.  Ja miałem na dziennych ponad 40-letnią kobietę, która po urodzeniu dwójki dzieci i ich odchowaniu postawiła wrócić na studia. Świetna babka z mega dystansem, sama kazała na siebie mówić "matka". Może nie zawsze po zajęciach można ją było wyciągnąć na piwo, bo rodzicielskie obowiązki wzywały, ale na uczelni zbratała się i dogadywała świetnie z każdym z nas. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

link best-cooler.reviews

Узнайте про классный блог про направление уборка в доме www.1cs.com.ua
www.optiontradingstrategies.net/binary-options-beginner/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.