Skocz do zawartości
mareczek01

Co teraz robisz?

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi do głowy pomysł na stworzenie takiego dziwnego tematu. Każdy niech wpisuje co właśnie robi. Może uda nam się stworzyć taki megatemat najbardziej popularny na forum :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siedze pije herbatę i myślę co robi pozostałe 6 cudów świata;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało ludzi widzę zainteresowanych więc może ja napiszę co robię. A więc siedzę i się nudzę, szukam jakiś dziwnych filmów na yt i przygotowywuję się psychicznie do pierwszego dnia na uczelni po feriach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piję herbatę, siedzę, słucham muzyki i piszę na forach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę przed komputerem z kawą w dłoni, piszę na forum i siędzę na fb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądam Netfliksa. Casa de papel. Swoją drogą fajne serial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę w końcu wykupić sobie tego Netflixa. Póki co słucham nowego albumu Kowalskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kalayan
      Czy jeśli dostało się na uczelnie X, a na uczelnie Y (pierwszego wyboru) jest sie na liście rezerwowej, można zanieść papiery na uczelnie X, a jeśli dostanie się na uczelnie Y w 2gim terminie wypisać się z X i wpisać do Y ?
    • Przez StefanKrul
      Czy jest możliwość zdawania paru języków obcych na poziomie podstawowym? Wyglądałoby to u mnie tak:
      Matematyka (r)
      Fizyka (r)
      Angielski (r)
      Polski (p)
      Francuski (p) 
      Niemiecki (p)
    • Przez neli
      W tym roku kończę licencjat z logistyki na Uniwersytecie Łódzkim i zastanawiam się nad wyborem studiów magisterskich, waham się między Logistyką  na Uniwersytecie Łódzkim a Zarządzaniem na Uniwersytecie Warszawskim. Jaki kierunek polecacie? Wiadomo logistyka wydaje się mieć lepsze perspektywy, ale jednak UW to najlepszy uniwersytet w Polsce. Po czym będzie łatwiej znaleźć dobrą pracę? Proszę o opinie
    • Przez Andrzej
      Szukam uczelni gdzie mógłbym studiować budownictwo pasywne. Znalazłem tylko na drugim stopniu na Politechnice Poznańskiej. Znalazłem też na Politechnice Białostockiej studia I stopnia, ale mieszkam na drugim końcu Polski. Pomoże ktoś???
    • Przez marcin1989
      Witam, jestem tutaj nowy;) chciałbym wybrać drugi kierunek studiów pod kontem swych zainteresowań, a ściślej, fascynuje mnie pojęcie archetypu i mitu, wszelkiego rodzaju baśnie i bajki oraz ich związek z świadomością i podświadomością w wielu aspektach, systematyka i podziały wierzeń ze względu na potrzeby jakie zaspokajają u człowieka, jak odpowiadają na pytanie o sens egzystencji i świata, jak rozwijały sie badania nad tymi zjawiskami na przestrzeni dziejów . tak, rozpisałem się trochę, ale zależy mi na opinii kogoś, kto sie zna na temacie..i tu pojawia sie pytanie-jakie studia? kulturoznastwo? filozofia?etnologia?jaki kierunek najbardziej pokrywa sie z zagadnieniami? obecnie studiuję fil angielską i mimo ze kocham ten kierunek nie zaspokaja on mojej wiedzy na wymienionych polach
      bardzo prosze o pomoc!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• A praca dziennikarska? A wszelkiego typu zawody związane z marketingiem i PR? To też wszystko można robić po filologii polskiej. Dużo więcej się nauczysz na filologii. Na pewno nie będziesz żałowała wyboru filologii z tych 2 kierunków.
    • Marzy mi się praca w wydawnictwie, najlepiej związanym z książkami. Przez chwilę myślałam o filologii, ale koniec końców nie jestem do niej przekonana. Daje co prawda większe pole manewru i mogłabym pózniej wybierać pośród większej ilości specjalizacji, zawodów niż po edytorstwie, no ale jakich. Poza nauczaniem j. polskiego w szkołach oraz wspomnianym wcześniej edytorstwie nic innego nie przychodzi mi do głowy. A właśnie praca polonistki kompletnie mnie nie interesuje, nie mam do niej predyspozycji. Wydaje mi się więc, że mając plan tego co chciałabym robić, lepiej będzie wybrać bardziej konkretny kierunek. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jest to pewnie jeden z tych kierunków, po których łatwiej o pracę w przysłowiowej Biedronce, niż na wymarzonym stanowisku, lecz nawet gdyby taka sytuacja zaistniała to i tak, myślę że nie będą to lata zmarnowane, gdyż zdobędę umiejętności, które mogą mi się przydać podczas realizacji innego mojego planu. Mianowicie od zawsze lubię pisać i chciałbym stworzyć w przyszłości własną książkę. Rozważam również aplikowanie na Uniwersytet Wrocławski na kierunek kultura i praktyka tekstu: twórcze pisanie i edytorstwo, lecz kilometry oraz wydaje mi się większe koszta utrzymania skłaniają mnie jednak ku Lublinowi.
    • A co byś chciała po tym robić? Dużo lepiej wybrać filologię polską.
    • Rozszerzonej. Zawsze daje Ci szerokie możliwości rozwoju w przyszłości. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

купить отчеты по практике в Самаре

купить контрольную работу во Владивостоке

рефераты

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.