Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Orientujecie się może jakie były progi na technologię chemiczną PŁ w ubiegłym roku, albo 2 lata wcześniej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoń do działu rekrutacji i zapytaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dzejkobodzulian
      Witam!
      Jako osoba, która nigdy wcześniej nie studiowała, ani nigdy wcześniej nie brała udziału w rekrutacji chciałbym się dowiedzieć jak przebiega proces osoby oczekującej na ewentualne przyjęcie się na konkretny kierunek studiów w drugim terminie. Jest to proces, który polega na stopniowej rezygnacji potencjalnych, w celu zwolnienia miejsc osobom, które oczekują na przyjęcie czy też polega na podobnej zasadzie co pierwszy termin, podczas to którego wszyscy dowiedzieli się o przyjęciu lub też nie, o konkretnej godzinie i dniu?
      Chciałbym się również dowiedzieć czy pozycja numer 457 na możliwe 400 miejsc oznacza, że jestem 57 osobą w kolejce czy po prostu 457?
      Dodam od siebie, że chodzi o politechnike Gdańska, na którą się niestety nie dostałem. 
    • Przez xmonax
      Proszę o radę, ponieważ  oba kierunki i przedmioty na nich bardzo mi się podobają nie mogę zdecydować, który wybrać. Na jeden i drugi się już dostałam. Proszę o radę.
    • Przez Mux14
      Witam,
      niestety tegoroczne plany dostania się na wymarzony kierunek jakim jest budownictwo się nie powiodły, od października rozpoczynam studia na inżynierii środowiska na tym samym wydziale politechniki poznańskiej, moje pytanie brzmi czy możliwe jest przeniesienie się po pierwszym semestrze na budownictwo? Jakie warunki muszę spełnić i czy pierwszy semestr tych kierunków na tym wydziale się pokrywa? (Niestety nie znalazłem tego na stronie politechniki)
      Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedz i z góry dziękuje  
    • Przez CruSH
      Czesc 
      Przedemna decyzja ktora uczelnie wybrac. Co do kierunku elektronika i telekomunikacja jestem w 100% pewny, dodatkowo skonczylem technikum w klasie o profilu teleinformatycznym, czuje sie w tym dobrze i wiem o co chodzi.
      Dokumenty zlozylem na 2 uczelniach i z jednej musze zrezygnowac zeby ludziom nie zabierac miejsc.
      Prosze o kilka slow na temat tych 2 uczelni od uczacych sie,absolwentow czy osob wtajemniczonych, na temat poziomu nauczania, warunkow(jak uczelnie sa dofinansowane), rynek pracy w obu miastach(ilosc firm i chec ich wspolpracy ze studentami), same miasta(logistyka,mozliwosc spedzenia milego wieczoru, imprezy okolicznosciowe).
      Z gory dziekuje za odpowiedz
    • Przez xann
      Witam, dostałam się na transport na politechnice gdańskiej i warszawskiej. Nie mogę się zdecydować, na której z tych uczelni chciałabym studiować. Może ktoś na forum potrafiłby mi doradzić, która z nich jest lepsza. Może ktoś coś wie z własnego doświadczenia.