Skocz do zawartości
Bez_nazwy

Błagam doradźcie gdzie studiowac informatyke z moimi wynikami

Rekomendowane odpowiedzi

Moglby mi ktoś doradzić gdzie bede w stanie sie dostać z takimi wynikami z matury?

informatyka roz: 60%

matematyka pod: 66%

ang rozszerz: 86%

Informatyka to moja pasja i z nia chcialbym wiazac moja przyszlosc (nie dlatego ze jest dobrze platna, chociaz to oczywiscie duzy ;) ). 

Widze, ze nie dostane sie na uj, agh, politechnike krk, uniwersytet wroclawski, politechnike wroclawska. Jestem z Rzeszowa i myslalem o studiach we Wroclawiu, Krakowie albo u mnie w Rzeszowie. Moglby mi ktos doradzic uczenie gdzie moglbym isc na kierunek informatyczny, a mialbym szanse sie dostac z takimi wynikami? Jesli sie nie uda to pewnie bede probowal dopiero za rok :/

Wie ktoś czy mialbym szanse na Katowice albo Rzeszow?

pozdrawiam i z gory dziekuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Raczej bez problemu przyjmie Cię każda uczelnia niepubliczna a do tego masz ogromne szansę na studia w trybie niestacjonarnym. Wejdź sobie na taxi2140150.ru wybierz woj., a później kierunek studiów i masz tam podane uczelnie które to prowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pamx
      Hejka, mam pytanie. 
      Za dwa dni mam sesje poprawkową. Dwa egzaminy jednego dnia, ogólnie to nie ma opcji żeby zaliczyła, bo wiem że idę tam nic nie umiejąc, uczę się ale to teraz już za późno, zresztą nie ważne, do sedna..
      Zaczynam teraz w październiku III rok, a wiem że uwale te dwa egzaminy na poprawkach :( mam jeszcze trzeci siódmego września, ale ten zdam.
      Moje pytanie: co się dzieje jak nie zdaje? Czy dalej kontynuuje w październiku naukę i zaczynam ten trzeci rok czy nie podchodzę do obrony w czerwcu czy całkowicie wywalają mnie czy mam brać warunek na rok? Jak to wygląda?
      Dodam że mam jeszcze warunek z ćwiczeń z I semestru II roku.
      Pomóżcie bo nie wiem na czym stoję :|

• Przez Asiaaa
      Cześć ! Piszę prace magisterską na temat dress codu, bardzo przydałaby mi się wasza pomoc przy wypełnianiu ankiet. 

https://docs.google.com/forms/d/166--0wfbaAmyNZmNicZNM_OWmTzkoWE3nfRRIHZn7zc/edit
      Z góry dziękuje! Wasze ankiety też z chęcią wypełnię.
      Asia
    • Przez Mealla
      Witam, 
      mój promotor zasugerował mi temat pracy licencjackiej pt. : Uwarunkowania rentowności przedsiębiorstwa X. Mógłby mi ktoś przybliżyć pojęcie uwarunkowania? Czy chodzi tu o czynniki tej rentowności? Czy to również może być wiązane się z analizą ( ja sugerowałam wcześniej temat związany z analizą)

Z góry dziękuję  
    • Przez StudentkaPsychologii
      **PROŚBA O POMOC PRZY PRACY MGR Z PSYCHOLOGII** (wypełnienie ankiety)
      wszędzie udostępniam link (od 2 mcy na kilkunastu forach) i mam na razie tylko 19 odpowiedzi, a termin złożenia pracy mgr co raz bliżej...
      Proszę o pomoc... Proszę wypełnij kwestionariusz LINK. Ciekawe pytania, dzięki którym można wiele uświadomić sobie o swoim związku. W pełni anonimowo. Proszę o szczere odpowiedzi, bez trollingu... Jak praca będzie gotowa to wrzucę analizę (???) Jeśli wypełnisz kwestionariusz i Ci się spodoba to proszę daj + aby inni też to zobaczyli.
      Dziękuję za każdą odpowiedź
      #psychologia #pomoc
    • Przez niemampojęcia
      A więc za rok piszę maturę, wiem że jest jeszcze sporo czasu ale chcę mieć pewność gdzie iść dalej, co robić. Interesowałyby mnie studia scenariopisarstwo, aktorstwo, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, chciałabym aby ktoś z was kto jest obeznany dokładnie z takimi tematami czy łatwo znależć po takich studiach prace czy, co będę mogła po nich robić co jest do tego potrzebne zapisać się na jakiś kurs, kółko, zajęcia dodatkowe aby mieć pewność że się dostane ? czy takie studia są w pewnym sensie  bardzo ciężkie ?  z jakiego rozszeżenia pisać maturę ? proszę o pomoc i czy jest wogóle sens ?  Z góry dziękuję za odpowiedź <3  

progressive.ua

www.top-obzor.com/obzor-xiaomi-redmi-4x/

www.agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.