Skocz do zawartości
Craftek

Jakie kierunki ekonomiczne w Łodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem kandydatem na studia, planuję studiowanie na Uniwersytecie Łódzkim i stąd moje pytanie - jakie polecacie, z własnych doświadczeń, doświadczeń innych, może z własnych upodobań - kierunki ekonomiczne na Uniwersytecie Łódzkim? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi, każda będzie cenna, bo sam nie jestem jeszcze do końca zdecydowany. Rozważam finanse i rachunkowość i bankowość i finanse cyfrowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej iść w kierunku który Cię interesuje. Na studia I stopnia polecam ekonomię a dopiero na II stopień ja zawęzić do kierunków o których piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam!  Mam problem/pytanie do ludzi znających się na takich rzeczach jak przenoszenie się z jednej uczelni na drugą. Mianowicie chodzi mi o to, iż jestem studentem filologii japońskiej w Łodzi (SAN) z tym, że Łódź jest zbyt daleko mojego rodzinnego miasta. W Toruniu mam rodzinę, u której mógłbym się zatrzymać i zamieszkać a do Gdańska mam o wiele bliżej. Nigdzie o tym nie czytałem ale mogę się domyślić, że SAN Łódź jest słabszą uczelnią niż UMK w Toruniu. Dlatego moje pytanie to - czy dałbym radę przenieść się tam po pierwszym semestrze NIE mając zdanej rozszerzonej matury z trzeciego języka ? (Dzwoniąc do dziekanatu dowiedziałem się, że uczeń musi mieć maturę z rozszerzenia innego języka niż Polski i Angielski) Z góry serdecznie dziękuję za pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne dlatego proszę o odpowiedź od kogoś kto zna się na tym lepiej niż ja. POZDRAWIAM :)
    • SZCZECIN CENTRUM EDUKACJI zaprasza do zapisu na TECHNIK INFORMATYK ZA DARMO!!!!   W ramach Policealnej Szkoły Zawodowej na kierunku technik informatyk Słuchacze nauczą się projektowania i administrowania bazami danych, projektowania stron www i aplikacji internetowych. Jeżeli Chcesz zdobyć wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną z zakresu IT oraz uzyskać zawód przyszłości – wybierz Policealną Szkołę Zawodową NOVA   NIE ZWLEKAJ ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!   Tel: 796 400 439   www.nova.edu.pl  
    • Rozumiem że na II stopień chcesz wybrać inny kierunek. A z tym większy problem ponieważ kierunek powinien być pokrewny.
    • Witam  Zajmuję się prowadzeniem małej kancelarii prawnej. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się czy warto korzystać z oprogramowań do zarządzania kancelarią. Znacie jakiś program do obsługi kancelarii prawnej? Co o nich sądzicie? Myślicie, że są niezbędne?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

gazon.net.ua

https://topobzor.info

www.agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.