Skocz do zawartości
maciek438943

AIR problem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sie dostac na Automatyke i Robotyke do Rzeszowa, tylko tam na tym wydziale Elektrotechniki i Informatyki na politechnice Rzeszowskiej sa studia tylko pierwszego stopnia. Da sie tak zrobic zebym potem zrobil magistra w rzeszowie czy nie bardzo, czy bym musial np do Krk sie dostac i tam zrobic magistra. I bardzo wazne pytanie czy studia na politerchnice rzeszowskiej na AIR a studia w Krk na AGh na Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki albo Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej tez automatyki i robotyki to duza roznica??? 

mAM nadziej ze sie dostane do rzeszowa na AIR albo jak nie to na Mechanika i budowa maszyn albo Mechatronika na wydziale budowy maszyn i lotnictwa 

i z tego co wyczytalem przed chwila to tam jest napisane ze AIR na PR bedzie od jakiegos ziomowego sezonu albo zle wyczytalem :D , o co chodzi?

mature mam zdana tak :

matma PP-100%

matma PR-ok 70% plus minus, moze byc nawet 60% ;/

fizyka- 47% okolo

ang PP- 80-90%

ang PR-- 70% okolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba zrobią coś z tym, aby byly drugiego stopnia, bo dużo dobrych uczniów ucieka im do właśnie Krakowa - a za tym idzie ucieka im $$$, więc chyba coś pójdzie w tym kierunku ;) plus kwestia co cię kręci, btw mechatronika trochę podobna do AiR w mojej opinii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogą uruchomić II stopień ale nie muszą. Wówczas pozwolą robić II stopień na pokrewnymi kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi