Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili 1f642.png:) !

Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety na temat żywności typu "light". Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą jedynie celom badawczym mojej pracy magisterskiej 1f642.png:) Baaardzo Was proszę o poświęcenie 5 minutek, to dla mnie bardzo ważne 1f642.png:)

Z góry dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez herbatka
      Cześć, mam pytanie, czy ktoś studiuje bądź ukończył już studia na kierunku chemia medyczna? Jakie są perspektywy pracy po tym kierunku i czy jest problem z jej znalezieniem? Jak same studia wyglądają? Ciężkie czy raczej do przejścia? Pytam, bo mam zamiar wybrać się na ten kierunek i mam więcej pytań niż odpowiedzi 
    • Przez caroline7
      Hej!
      Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie mojej ankiety. Piszę pracę magisterską na temat  stanu wiedzy oraz częstotliwości spożycia napojów energetyzujących przez osoby młode mieszkające na terenie województwa zachodniopomorskiego. 
      Każda odpowiedź jest na wagę złota! Z góry wielkie dziękuję i oczywiście odwdzięczę się tym samym       
      https://docs.google.com/forms/d/1eSq6qEDLK7qL_iVcLOyWZ4E-TCX91owSyKGSO6QYI9Q/edit 

• Przez poooooooli
      Zwracam się do was z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która posłuży mi do pracy licencjackiej. Ankieta skierowana jest do czytelników Gazety Wyborczej. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

LINK:
      ANKIETA

• Przez dominik1
      Siemka jestem studentem III roku zarządzania i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej przydałaby mi się pomoc !!!
      Proszę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety
      https://www.survio.com/survey/d/H2F1U4J9S7H2J8C2Q
    • Przez Nero
      Witam.
      Czeka mnie niedługo ciężki wybór który kierunek ostatecznie wybrać mechatronikę czy elektronikę. Chciałbym nakierować swoją przeszłość na protetykę lub coś związanego z aparaturą medyczną i w tym momencie pojawia się dylemat. Oba kierunki gwarantują mi specjalizację która mi to umożliwi lecz nie jestem pewien który gwarantuje mi pewne oraz prostsze spełnienie marzeń. Chciałbym podkreślić iż z fizyką i matematyką nie miałem większych problemów w lic oraz jestem bardzo kreatywną i pracowitą osobą. Prosiłbym o udzielanie szybkich oraz sprecyzowanych opinii ponieważ niewiele pozostało mi czasu. Każda nawet niewielka opinia o choćby jednym z wymienianych kierunków wiele dla mnie znaczy. Prosiłbym również  nie przytaczanie tutaj kierunku jakim jest inżynieria biomedyczna.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.