Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim mieście PWSZ otwiera nowy kierunek studiów o nazwie "międzynarodowa komunikacja językowa " ze specjalizacjami: w biznesie, w turystyce oraz miedialna. Zastanawiam sie wlasnie nad wyborem tego kierunku studiow lub nad turystyka i rekreacja. Chciałam zapytać czy ktos studiuje jeden z tych kierunków i czy mógłby mi cos o nim opowiedzieć, szczególnie interesuje mnie pierwszy z wyżej wymienionych, ponieważ w internecie jest bardzo mało opini na jego temat, duzo wiecej jest o TIR. Chciałabym tez wiedzieć jaka jest perspektywa pracy po tych kierunkach. Dodam, że skończyłam technikum profilowane na technika obsługi turystycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej wybrać TiR niż jakiś dziwny kierunek. To jakaś nowość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Łukasz napisał:

Lepiej wybrać TiR niż jakiś dziwny kierunek. To jakaś nowość. 

A wiesz coś może szerzej na temat TIR-u? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Www.taxi2140150.ru/turystyka-i-rekreacja 

Poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sandii
      Hej, poszukuję osoby, która mogłaby mi opowiedzieć o kierunku chemia i analityka przemysłowa na politechnice wrocławskiej. Myślę nad wyborem tego kierunku i chciałabym się dowiedzieć o nim jak najwięcej.
    • Przez Tadeusz
      Cześć,
      Pisze mature z rozszerzonej geografii, angielskiego, francuskiego i myśle nad wosem. Pisze podstawową matme i polski.
      Z matmy na podstawie daję sobię radę. Bardzo interesuje mnie handel. Myślałem żeby studiować finanse i rachunkowoś, biznes międzynarodowy jednakże coś związanego z handlem. Chciałbym pójśc na studia do Warszawy, Gdańska lub Poznania. Boję się że z podstawową matematyką nigdzie się nie dostanę na uczelnie publiczne związane z finansami i handlem. A na rozszerzonej matmie nie dał bym rady.
    • Przez Igon00
      Cześć, mam problem z wyborem uczelni, otóż zastanawiam się pomiędzy Informatyką i Ekonometrią na UEPie a Analityką Gospodarczą lub Informatyką w Biznesie na UE we Wrocławiu, które uczelnie bardziej polecacie i jak myślicie, który kierunek daje lepsze perspektywy? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)
    • Przez AlaPe
      Witam. Jestem na III roku studiów. Prawdopodobnie nie zaliczę tego semestru zimowego i nie będę mogła przejść na kolejny semestr letni (prawdopodobnie nie będę miała możliwości poprawienia niektórych przedmiotów za rok, na warunku). Czy jeżeli będę musiała powtarzać rok, to czy oceny z przedmiotów już zdanych będą mogły zostać przepisane? Czy będę musiała wszystkie przedmioty zaliczać od nowa?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.