Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Podobna zawartość

• Przez prettyscarecrow
      Mam dylemat ponieważ dostałam się na UJK oraz AJD. Jeśli wiecie jak wygląda życie w akademiku i studia w tych miastach proszę o odp.
    • Przez adzinkaa3
      Witam! 
      Mam pytanie apropo wyboru kierunku studiowania: czym różni sie geologia od inżynierii geologicznej? Jaka będzie różnica w zajęciach na uczelni? Który z kierunków otwiera mi więcej drzwi po zakończeniu nauki? Na jakie przedmioty jest nacisk? Czy na inżynierii przeważa fizyka? Z góry dziękuję za każdą sugestie i odpowiedź. 
    • Przez Ichhajsedojcz
       !!!!!pomocy!!!!!
      Hej, potrzebuje pomocy przy wyborze kierunku i uczelni 
      Dostałem się na Politechnikę warszawska na kierunek mechanika i budowa maszyn na wydziale Simr-u , w drugiej turze prawdopodobnie dostanę sie na fizykę techniczna (brakowało mi 3 pkt) oraz  dostałem sie na inżynierię kosmiczna na Wojskowej Akademii Technicznej 
      Inżynieria  kosmiczna to kierunek który najbardziej by mnie interesował- jednak wydaje sie niepewny://dodatkowo boje sie o renomę WAT-u. Boje sie o prace mimo ze wyczytałem na forach iż utworzono wiele instytutów a sam w sobie kierunek to oprócz astrofizyki elektronika, Mechatronika, automatyka i robotyka z elementami informatyki Wiec nawet jeśli nie w "branży" to prace powinienem znaleźć ... (studia trwają tylko 3,5 roku)
      Mechanika i budowa maszyn oraz fizyka techniczna nie zachęcają mnie jeśli chodzi o treści których będę sie uczyc jednak podobno z praca będzie bardzo łatwo. Dodatkowo jest to Politechnika !Renoma!
      POMOCY! Co wybrać!
    • Przez Karolinax97
      Witam, w moim mieście PWSZ otwiera nowy kierunek studiów o nazwie "międzynarodowa komunikacja językowa " ze specjalizacjami: w biznesie, w turystyce oraz miedialna. Zastanawiam sie wlasnie nad wyborem tego kierunku studiow lub nad turystyka i rekreacja. Chciałam zapytać czy ktos studiuje jeden z tych kierunków i czy mógłby mi cos o nim opowiedzieć, szczególnie interesuje mnie pierwszy z wyżej wymienionych, ponieważ w internecie jest bardzo mało opini na jego temat, duzo wiecej jest o TIR. Chciałabym tez wiedzieć jaka jest perspektywa pracy po tych kierunkach. Dodam, że skończyłam technikum profilowane na technika obsługi turystycznej.
    • Przez PrzyszłyStudent
      Witam wszystkich!
      Zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów. Myślę głównie o energetyce bądź automatyce i robotyce.
      Skończyłem technikum o profilu energetyki odnawialnej i myślę aby dalej kontynuować energetykę na Politechnice Rzeszowskiej, ale również myślę o automatyce i robotyce. Energetyka bardzo mnie ciekawi, tylko też nie wiem jak tam jest z chemią oraz fizyką oraz czy znajdę pracę po studiach. Automatyka jest dosyć trudna oraz póki co nie miałem dużej styczności z programowaniem czy różnoraką mechaniką.
      Nie wiem czy dałbym sobie radę z tym czego się uczy na tym kierunku, jeszcze dochodzi do tego to, że z fizyki jestem raczej zielony, ale jest to ciekawy kierunek który mógłby mnie zainteresować.
      Z tego co czytałem na różnych stronach czy forach ten kierunek jest bardzo popularny oraz moi znajomi, także brat mówią że to dobry wybór, po studiach jest duża możliwość pracy w swoim zawodzie.
      Mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać i co bardziej będzie mi pasować..