Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałabym iść na studia prywatne w kierunku architekturu wnętrz. Czy jest tu ktoś kto powiedziałby mi czy po studiach prywatnych w tym kierunku można znaleźć prace tak jak po studiach publicznych czy nie biorą takich studiów pod uwagę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można znaleźć tak jak i po uczelniach publicznych. Wybierz dobrze i świadomie dobra uczelnie niepubliczna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, od zawsze marzy mi się architektura wnętrz, ale w grę wchodzi tylko nauka w szkole niepublicznej. Jaką w Warszawie polecacie? Pieniądze nie mają znaczenia ;) chce wybrać dobrą szkołę, która będzie w stanie solidnie przygotować mnie do zawodu.

Z góry dziękuję za odpowiedź :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tylko kilka uczelni niepublicznych w Warszawie prowadzących ten kierunek. Chyba nie będzie problemu je odwiedzić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez prettyscarecrow
      Mam dylemat ponieważ dostałam się na UJK oraz AJD. Jeśli wiecie jak wygląda życie w akademiku i studia w tych miastach proszę o odp.
    • Przez adzinkaa3
      Witam! 
      Mam pytanie apropo wyboru kierunku studiowania: czym różni sie geologia od inżynierii geologicznej? Jaka będzie różnica w zajęciach na uczelni? Który z kierunków otwiera mi więcej drzwi po zakończeniu nauki? Na jakie przedmioty jest nacisk? Czy na inżynierii przeważa fizyka? Z góry dziękuję za każdą sugestie i odpowiedź. 
    • Przez Ichhajsedojcz
      !!!!!pomocy!!!!!
      Hej, potrzebuje pomocy przy wyborze kierunku i uczelni 
      Dostałem się na Politechnikę warszawska na kierunek mechanika i budowa maszyn na wydziale Simr-u , w drugiej turze prawdopodobnie dostanę sie na fizykę techniczna (brakowało mi 3 pkt) oraz  dostałem sie na inżynierię kosmiczna na Wojskowej Akademii Technicznej 
      Inżynieria  kosmiczna to kierunek który najbardziej by mnie interesował- jednak wydaje sie niepewny://dodatkowo boje sie o renomę WAT-u. Boje sie o prace mimo ze wyczytałem na forach iż utworzono wiele instytutów a sam w sobie kierunek to oprócz astrofizyki elektronika, Mechatronika, automatyka i robotyka z elementami informatyki Wiec nawet jeśli nie w "branży" to prace powinienem znaleźć ... (studia trwają tylko 3,5 roku)
      Mechanika i budowa maszyn oraz fizyka techniczna nie zachęcają mnie jeśli chodzi o treści których będę sie uczyc jednak podobno z praca będzie bardzo łatwo. Dodatkowo jest to Politechnika !Renoma!
      POMOCY! Co wybrać!
    • Przez Karolinax97
      Witam, w moim mieście PWSZ otwiera nowy kierunek studiów o nazwie "międzynarodowa komunikacja językowa " ze specjalizacjami: w biznesie, w turystyce oraz miedialna. Zastanawiam sie wlasnie nad wyborem tego kierunku studiow lub nad turystyka i rekreacja. Chciałam zapytać czy ktos studiuje jeden z tych kierunków i czy mógłby mi cos o nim opowiedzieć, szczególnie interesuje mnie pierwszy z wyżej wymienionych, ponieważ w internecie jest bardzo mało opini na jego temat, duzo wiecej jest o TIR. Chciałabym tez wiedzieć jaka jest perspektywa pracy po tych kierunkach. Dodam, że skończyłam technikum profilowane na technika obsługi turystycznej.
    • Przez PrzyszłyStudent
      Witam wszystkich!
      Zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów. Myślę głównie o energetyce bądź automatyce i robotyce.
      Skończyłem technikum o profilu energetyki odnawialnej i myślę aby dalej kontynuować energetykę na Politechnice Rzeszowskiej, ale również myślę o automatyce i robotyce. Energetyka bardzo mnie ciekawi, tylko też nie wiem jak tam jest z chemią oraz fizyką oraz czy znajdę pracę po studiach. Automatyka jest dosyć trudna oraz póki co nie miałem dużej styczności z programowaniem czy różnoraką mechaniką.
      Nie wiem czy dałbym sobie radę z tym czego się uczy na tym kierunku, jeszcze dochodzi do tego to, że z fizyki jestem raczej zielony, ale jest to ciekawy kierunek który mógłby mnie zainteresować.
      Z tego co czytałem na różnych stronach czy forach ten kierunek jest bardzo popularny oraz moi znajomi, także brat mówią że to dobry wybór, po studiach jest duża możliwość pracy w swoim zawodzie.
      Mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać i co bardziej będzie mi pasować..

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.