Skocz do zawartości

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witajcie.   Posiadam licencjat z turystyki, podyplomowo studiowałem natomiast zarządzanie. Nie wiem jakie jest Wasze doświadczenie, ale u mnie na uczelniach nie mieliśmy zajęć z rozwoju swoich naturalnych talentów i mocnych stron w odniesieniu do tematyki studiów.
      Często przez to nie do końca studenci są świadomi w czym tak naprawdę tkwi ich siła, jak mogą optymalnie wykorzystać swój potencjał. Określenie wartości i znajomość swoich talentów to podstawa w dalszej wędrówce przez życie. W związku z tym utworzyłem serwis, na którym uzupełniam wiedzę zdobytą podczas formalnej edukacji z konkretnym jej odniesieniem osobistych wartości i predyspozycji. Jeśli macie ochotę to odsyłam do mnie, więcej na: www.drogatalentu.pl
      Możecie tam zaczerpnąć sporo informacji, jak i praktycznej wiedzy pozwalającej Wam zwiększać produktywność i satysfakcje z podejmowanych działań.
    • Dzień dobry. Chciałem spytać co można zrobić w sytuacji, kiedy  kierunek, na jaki aplikowałem nie został utworzony na mojej uczelni (prawdopodobnie zbyt mało chętnych).  Najgorsze jest to, że pismo z odmową dostałem w takim terminie, że wszelkie systemy rekrutacji na innych uczelniach w okolicy są już zamknięte. Co prawda moja niedoszła uczelnia proponuje mi inne kierunki w zamian, ale nie interesują mnie one. Czy jest coś co można zrobić, żeby nie stracić roku? 
    • Jeśli chodzi Ci o poznanie kobiety, to są inne, bardziej efektywne platformy przeznaczone tylko do tego.
      A co Cię interesuję w takim razie?
      Może spróbuj Turystykę i Rekreację? - bardzo dużo kobiet tam się zawsze zapisuje.

• Oprócz rankingu zawsze liczy się to ile z siebie włożysz w studiowanie. 
      Studia są trochę jak szwedzki stół - dostajesz bardzo dużo pod nos, ale nikt nie będzie stał i rozliczał Cię z tego ile tak naprawdę "zjesz".
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.