Skocz do zawartości
Łukasz

Prawo, ekonomia i zarządzanie w działalności gospodarczej na UW

Rekomendowane odpowiedzi

Absolwenci prawa mają doskonałą wiedzę z zagadnień prawniczych i są przygotowani do egzaminu aplikackiego. Kiedy wchodzą w dorosłe życie i rynek pracy wówczas zaczyna im brakować wiedzy z zagadnień czysto ekonomicznych. Zatrudnienie znajdują w przedsiębiorstwa i stykają się z trudnymi dla nich tematami. Studia podyplomowe z zakresu prawa, ekonomii i zarządzania na UW dostępne są dla absolwentów kierunku prawo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez madziaa8
      Cześć, 
      stoję właśnie przed jednym z ważniejszych wyborów, chodzi o kierunek studiów. Biorę pod uwagę prawo oraz finanse i rachunkowość. Oba kierunki w jakimś stopniu mnie interesują. Chcę wybrać tak, aby w przyszłości nie mieć problemu ze znalezieniem porządnej pracy. Co możecie mi doradzić? 
    • Przez dominik1
      Siemka jestem studentem III roku zarządzania i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej przydałaby mi się pomoc !!!
      Proszę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety
      https://www.survio.com/survey/d/H2F1U4J9S7H2J8C2Q
    • Przez Kasia777
      Cześć! Dostałam się na prawo na UJ i UKSW. Stoję przed trudną decyzją. Z jednej strony najstarszy uniwersytet w Polsce i dla wielu najlepszy wydział prawa w kraju, a z drugiej uczelnia w mieście, w którym mam rodzinę, zapewnione mieszkanie i dużo bliżej do rodzinnego domu, a poziom podobno też dobry. Co zrobilibyście na moim miejscu? 
    • Przez minhyune
      Witam. Prosiłbym o poradę w kwestii wyboru kierunku studiów. Jutro muszę złożyć dokumenty, a nadal nie jestem w 100% pewna swojej decyzji. Otóż dostałam się na zarządzanie na uniwersytet ekonomiczny w Poznaniu oraz na filologię koreańską na UAMie. Nie wiem, który by był korzystniejszy. Od lat bylam przekonana, że pójdę na język, ponieważ jest to moja pasja i Koreą interesuje się już od naprawdę bardzo dawna. Jednak ostatnio w wyniku przemyśleń oraz porad niektórych osób stwierdziłam, ze moze lepiej zrobić kierunek ekonomiczny, a koreańskiego uczyc sie na kursie językowym. Ewentualnie dołączyć go jako drugi kierunek w późniejszych latach. Czy takie rozwiązanie jest lepsze, czy może lepiej isc na język, a ż zarządzania zrobić sobie np. kurs podyplomowy? Dodam, ze zarządzanie ma masę absolwentów co roku a po koreanistyce na UAMie wychodzi tylko ok.40 osób. Bardzo proszę o pomoc, czasu mam bardzo mało na decyzję...

website promote

online reputation management companies

site develop

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.