Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Przez Michalinka
      Czy ktoś z was się przenosił z Akademi Frycza modrzewskiego do ujota ? 
      Czy to jest mozliwe przenies sie po 1 roku lub chociaz na magisterke po licencjacie?
    • Przez Aleksandra3030
      Witam!
      Mam pytanie odnośnie studiow.Wiecie moze czy moge dostac sie na pielegniarstwo bez biologi i chemi chociazby na uczelnie prywatną? Uczylam sie powyzej wymienionych przedmiotow na poziomie rozszerzonym w szkole sredniej , ale nie zdawalam ich na maturze.Przy ostatecznej deklaracji zdecydowalam sie , ze pojde na humana i to byl ogromny blad ! bardzo dobrze szla mi biologia i teraz zaluje tej niemadrej decyzji...
      Jest szansa?
      A skoro juz bym sie dostala to kiedy chciala bym sie przenies na uczelnie publiczna na drugi rok to byl by to problem? Co o tym decyduje , dobre wyniki w uczelni prywatnej czy poprawa matury z przedmiotow rekrutacyjnych?
      Dodam , ze interesuja mnie studia we wrocławiu lub krakowie z racji na lokalizacje , ewentualnie szczecin.
    • Przez Goon
      Witam
      Mam problem odnośnie tego iż mam do zaliczenia saminarium dyplomowe przed ostatnim semestrem.
      Temat pracy brzmi " Projekt sieci lokalnej w średniej wielkości instytucji "
      Projekt sieci zrobiłem. Ma 18 stron.
      Wysłałem to mojemu opiekunowi a ten mi pisze abym wysłał mu "... konspekt albo draft, z ktorego jednoznacznie wynika, na czym polega inzynierski - oryginalny element pracy "

Nie mam pojęcia o co mu chodzi. Możliwe dlatego że nie chodziłem na zajęcia z seminarium ale w sumie kto na nie chodzi przy kierunku zaocznym.
      Opiekun nie ma czasu mi odpisać a ja sam pracuje i bardzo cięzko wygospodarować mi swój własny.
      Najlepsze jest to iż mojemu kumplowi zaliczył na ocene pozytywną a ten wysłął mu tak samo jak ja tylko projekt swojej sieci gdyż mamy podobny temat pracy. <przypadek>

Pomoże ktoś jak się za to zabrać?
      Chodzi mi tylko o ocene pozytywną aby zaliczyć same seminarium do 30 września.
    • Przez madziaa8
      Cześć, 
      stoję właśnie przed jednym z ważniejszych wyborów, chodzi o kierunek studiów. Biorę pod uwagę prawo oraz finanse i rachunkowość. Oba kierunki w jakimś stopniu mnie interesują. Chcę wybrać tak, aby w przyszłości nie mieć problemu ze znalezieniem porządnej pracy. Co możecie mi doradzić? 
    • Przez Green
      Witam, 
      Nie dostałam się na kryminologię na ug i uwb. Zostałam przyjęta na swój awaryjny kierunek. Czy jest możliwość przeniesienia się na ug lub uwb przed rozpoczęciem roku akademickiego lub na początku pierwszego roku?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Raczej niemożliwe, żeby autor tego wątku tego nie wiedział. Najpierw myślałam, ze to prawdziwa osoba, bo wiele tu takich trafia. Ale im dalej w las, tym bardziej widać, że ktoś tu trolluje i nas po prostu podpuszcza, pisząc coraz głupsze rzeczy. Najpewniej jakiś dzieciak się nudzi w wakacje. 
    • Tzw. chłopski rozum podpowiada, że dla kandydata ważne jest, czy zebrała się już grupa wystarczająca do uruchomienia studiów w danym roku, a nie rok, dwa czy dziesięć lat temu. Jeśli będziesz oczekiwał prowadzenia za rączkę jak dziecko w przedszkolu to nigdy niczego nie osiągniesz. Interesuje Cię praca w PSP? Wbijaj zaraz na stronę PSP (Internet masz) do zakładki nabór i już wszystko wiesz. Z takim podejściem to wylecisz nawet z bezpieczeństwa i to już po 1. semestrze. Socjologia na AGH jest tak techniczna, jak krowa koniem z racji urodzenia w stajni. Albo pielęgniarka lekarzem, bo przecież studiuje tam, gdzie przyszli lekarze. O charakterze studiów nie decyduje miejsce prowadzenia. Aż zadziwiające, że kierunkom typu bezpieczeństwo udało się zdobyć popularność, skoro takie wykształcenie nigdy nie jest oczekiwane na stanowiskach wymagających studiów. Ogólnie owszem, ale wszystko zależy od wydziału. Chemiczne zdominowane są przez kobiety (co prawda sporo z nich ulatnia się na lekarski lub farmację po 1. roku i poprawie matury), a na architekturze i lądówce mogą stanowić nawet do połowy wszystkich studiujących. Na przeciwnym biegunie znajdują się m.in. mechaniczne i elektryczne, chociaż prowadzony na nich kierunek energetyka zawyża feminizację całych wydziałów.
    • Anglistykę na UW. Wystarczy jakieś 90% z rozszerzonego angielskiego i możesz wpadać. 
    • Aguahu jaki kierunek studiowała świat i na jakiej uczelni?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.