Skocz do zawartości
Łukasz

Kortowo - dobre jedzenie

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje dobrej knajpki w okolicach miasteczka studenckiego?

W Olsztynie bywam 3 do 5 razy w roku i niby na tym kortowie jest pełno małych barów, ale to jedzenie jakieś takie niesmaczne, zresztą wole zjeść porządny obiad niż kebaba.

Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam tam ostatnio 2 lata temu i była wtedy fajna stołówka, pewnie jeszcze działa, Kuźnia Smaków - zestaw obiadowy za 10 czy kilkanaście zł można sobie złożyć. Jedzenie dobre, domowe. Chyba w Centrum Konferencyjnym coś też jest, ale to już nie wiem jakiej jakości i jakie ceny. No i to w drugiej części kortowa, niedaleko humanistycznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm to muszę przyznac, że tam nigdy nie jadłem, próbowałem w tej stołówce w centrum kortowa, jedzenie tanie ale takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwadrans:) pyszne tanie jedzenie na samym początku kortowa!!

zestawy obiadowe są za 10 zł, ale jeśli ktoś szuka czegoś wymyślnego to spokojnie w 15zł można się zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olsztyn to przepiękne miasto z dobrym jedzeniem. Jedyne na co radziłbym uważać to kebaby. Nigdy w życiu nie jadłem tak niedobrego kebaba jak na kortowie... poza tym jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym polecić miejsce które znajduje się w centrum na przeciwko wysokiej bramy. Street Food Point może jest kawałek drogi od kortowa lecz warto tam zajrzeć. Znajdziemy tam burgery ze 100 % wołowiny w przepysznej bułce z świeżymi warzywami. Ceny nie są wysokie, a zjemy zdrowo, smacznie i do syta.post-5117-0-99894000-1406473360_thumb.jppost-5117-0-45045200-1406473455_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yourneutrality
      Czy są tu osoby studiujące dietetykę na UWM, albo czy ktoś się tam wybiera w tym roku? Czy jest tam bardzo trudno? Jak wyglądają zajęcia? Jacy są wykładowcy? Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej 
    • Przez yourneutrality
      Cześć  Czy są tu osoby, które studiują, bądź będą studiowały pedagogikę wczesnej edukacji na UWM? Zależałoby mi na tym, aby dowiedzieć się ile mniej więcej potrzeba punktów żeby się dostać, czy mam jakiekolwiek szanse w II turze.
    • Przez sabuliga
      Czy rachunkowosc i zarzadzanie finansami na uwm na II stopniu to jest to samo co fir na innych uczelniach?
    • Przez oll8
      Gdzie lepiej studiować geodezje na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim czy Politechnice Warszawskiej? Chodzi mi o poziom i możliwości po obu uczelniach.  Jedna rzecz która znacznie je różni to brak specjalizacji na studiach pierwszego stopnia na Politechnice Warszawskiej.
    • Przez Yorish
      Chciałem zapytać kogoś o to, jak wygląda kierunek lekarski na UWM. Ciężko przejść egzaminy? Uczelnia prostudencka? Dlaczego warto?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zobacz jakie są wymagania rekrutacyjne  Poziom języka będzie podany. Studia filologiczne to tak naprawdę studia humanistyczne: uczysz się historii i kultury. Język to podstawa. O tym kierunku na forum było dużo. Poczytaj. 
    • Cześć! Właśnie rozpocząłem studia, ale jestem swoim wyborem trochę rozczarowany (poziom nauczania leży i kwiczy) i rozważam przeniesienie się w przyszłym roku akademickim na studia językowe, konkretnie na filologię romańską. Mam w związku z tym pytanko do studentów romanistyki: z jakim poziomem języka francuskiego zaczęliście studia? Obecnie mam dość dobre B1, ale nie jestem pewien, czy to wystarczy, a w ciągu roku jestem w stanie go podbić, mam moim zdaniem dość dobre predyspozycje językowe. I czy ogólnie polecacie studia filologiczne komuś, kto ma po prostu pociąg do języków obcych, ale nie jest zarazem humanistą?
      Z góry dzięki za odpowiedź!
    • To czy znajdziesz pracę zależeć będzie tylko od Ciebie. Szkoła ma na to bardzo mały wpływ.  Tu bardziej liczy się jakość studenta. Pracy szuka się już w trakcie studiów.  Tutaj masz ofertę uczelni we Wrocławiu, które prowadzą ten kierunek.  https://wroclaw.taxi2140150.ru/finanse-i-rachunkowosc  
    • Witam,   Chciałabym studiować rachunkowość i finanse we Wrocławiu. Jaką uczelnię polecacie? Szukam szkoły, po której łatwo znaleźć pracę, która oferuje jakieś ciekawe praktyki studentom. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.adulttorrent.org

https://top-obzor.com

agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.