Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

marhyr191

WSB czy WSTI?

Cześć, 
Zamierzam w tym tygodniu zapisać się na studia inżynierskie I stopnia na kierunku Informatyka. Będą to studia zaoczne, jako że w tygodniu pracuję. Zastanawiam się pomiędzy dwoma szkołami - Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Chorzowie lub Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych (WSTI) w Katowicach. Jest wiele różnych opinii na temat tych szkół, co utrudnia mi wybór. Czy jest może tutaj ktoś kto studiował/studiuje na tych uczelniach i może powiedzieć coś więcej? Która szkoła lepsza i którą lepiej wybrać? 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię wszystkie uczelnie WSB, to ciekawa sieć szkół, która daje szerokie możliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie również bardziej ciągnie do WSB, wszystko wskazuje na to, że jest to szkoła na wysokim poziomie :)
A czy jest tutaj ktoś, kto mógłby coś powiedzieć na temat WSTI w Katowicach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O WSB słyszałam wiele dobrego, tak więc mogę polecić tę Uczelnię śmiało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid98103
      Witam wszystkich  . Jestem tegorocznym maturzystą w technikum Informatycznym, i zastanawiam się nad dalszym rozwojem w tym kierunku. Rozglądałem się już wstępnie za uczelniami i w oko wpadły mi 2 uniwersytety (Uniwersytet Ekonomiczny oraz Uniwersytet śląski). Wiem że na Śląsku funkcjonuję też Politechnika, jednak w moim technikum przez 4 lata Fizykę miałem tylko w 1 klasie, a słyszałem że na Politechnice jest ona wymagana na jakimś tam poziomie. Ale wracając do uczelni, chciałbym poznać wasze opinie na temat owych uniwersytetów. Na chwilę obecną nieco bliżej jest mi do UE ponieważ z tego co widziałem, wydział Informatyki mieści się w Katowicach, więc nie musiałbym nigdzie dojeżdżać. Proszę o opinię, i z góry dziękuję .
    • Przez Newbie00
      Witam!
      Od przyszłego roku planuję wybrać się na studia. Mieszkam nieopodal Wrocławia/Opola.
      Chciałbym się Was zapytać, studentów, byłych studentów, być może i pracowników o uczelnię WSB. Jest warta polecenia czy to kwestia kierunku?
      Zaznaczam, że jeśli miałbym się na nią wybrać, to na kierunek informatyka zaocznie.
      Proszę o opinię czy porady dot. innych uczelni.
      Pozdrawiam
    • Przez dvrique
      Hej kochani, 
      orientuje się ktoś jak wyglądają progi punktowe na administrację w Katowicach na USiu?
      Znalazłam w głębokich internetach tylko informacje o prawie, w zeszłym roku próg podobno wyniósł ok.190p/300. 
      Ktoś ma informacje jak to wygląda na administracji? 
      w rekrutacji wychodzi mi 204 p/300, myślicie że mam szansę? (2 wysoko napisane rozszerzenia i slabiutko matma)
      Złożyłam jeszcze papiery na adm. na Politechnice Śląskiej, ale zależy mi bardzo na UŚ w środę będą wyniki, ale bardzo się stresuje
    • Przez reporter88
      Witam. Czy ktoś z was studiuje na WSTI w katowicach, albo czy ktoś ma znajomego który tam studiu, czy po prostu coś tam o niej wiecie- co możecie powiedzieć o tej uczelni, głównie o kierunku informatyk? Na necie jest dużo przeróżnych opinii, lecz wiele jest przestarzałych a teraz wszystko szybko się zmienia. Patrze się za tą uczelnią, gdyż chyba z moimi wynikami przewidywanymi z matury (ok. 80% matematyka podstawowa, ok. 25-30% inf. rozszerzona, >90% j. angielski podst, ok. 70% z j.ang. rozszerzony)nie mam szans dostać się na jakąś politechnikę z typową informatyką, bądź automatyką i robotyką. Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi
    • Przez zdanielczyk
      Cześć, chciałabym studiować kierunek Informatyka i Ekonometria. Moim pierwszym wyborem jest AGH, jednak chciałabym aplikować jeszcze na inną uczelnię. Zastanawiam się nad Uniwersytetem Łódzkim i Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.
      Co lepsze?