Skocz do zawartości
Weronika Zdanowicz

Co po projektowaniu graficznym I stopnia?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem w kropce i proszę o pomoc i ewentualne doświadczenia/pomysły.
Jestem po kierunku grafika, specjalizacja projektowanie graficzne na WSTI w Katowicach i chcę uzyskać tytuł magistra. Poszukuję więc studiów II stopnia, interesują mnie tylko uczelnie publiczne i studia stacjonarne. Czy ktoś z Was może mi coś polecić? Mam obczajony UAP, UŚ z wydziałem w Cieszynie, grafikę na UP w Krakowie i ASP w Katowicach. Boję się tylko, że te studia będą właściwie powtórką z rozrywki i dadzą mi tylko papierek, a chciałabym się czegoś nowego nauczyć. (Teoretycznie ASP powinno być lepsze od prywatnej uczelni, tylko, że kadra WSTI składa się właśnie z kadry z ASP...). Biorę też pod uwagę magistra na pokrewnym kierunku artystycznym, ale z kolei chciałabym uniknąć rzeczy typu grafika warsztatowa, bo jest co prawda ciekawa, ale nie celuję w bycie wielką artystką, tylko dobrym rzemieślnikiem z w miarę konkretnym zawodem- generalnie przewaga pracy na komputerze i oprogramowanie typu pakiet z Adobe z PS, ID, ILL i AF to to, co mnie interesuje i czym chciałabym jeszcze lepiej się posługiwać (pomijając już indywidualną praktykę we własnym zakresie ofc.).

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studia z II stopnia tylko uzupełniają wiedzę o konkretna specjalizacje.

Zerknij tutaj, znajdziesz wszystkie uczelnie prowadzące grafikę
Www.taxi2140150.ru/grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Meowek_kitulek
      Witam. Stwierdziłem, że chciałbym po szkole średniej iść na studia graficzne. Tworzenie logo, bannerow, przerabianie i upiększanie zdjęć. Jakie są wymagania do dostania się na takie studia? Co trzeba zdać na maturze by się dostać? Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji. Byłbym wdzięczny za informację 
    • Przez N3r08900
      Witam, wyniki z matury już odebrane teraz pora iść gdzieś na studia ... no właśnie nie wiem gdzie i jaką uczelnię wybrać oraz czy mam szanse się dostać.Najlepiej by było gdzieś na śląsku/ małopolska ew. w Łodzi.
      Myślałem o informatyce na politechnice śląskiej wydział ms, lecz nie wiem jeszcze gdzie mogę złożyć podanie.
      Jedynie interesują mnie studia informatyczne nie umiem jeszcze programować ale wszystko przede mną ,lecz bardziej ciągnie mnie do grafiki komputerowej(bardziej z pasji).

moje wyniki : matma podst. 86% , rozsz 28%; angielski podst 88% rozsz. 40%
    • Przez Maciej Dworski
      Witam Państwa serdecznie,
      świadczę usługę pomocy w projektowaniu i tworzeniu prac dyplomowych na kierunku Budownictwa (począwszy od prac inżynierskich a skończywszy na pracach doktorskich). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą to zapraszam do kontaktu: [email protected] Proszę postarać się opisać temat, plan i zakres pracy a także termin realizacji. 
      Pozdrawiam, także serdecznie,
      Maciej Dworski
      [email protected]
    • Przez tomAndJerry
      Cześć,
      Rozważam aplikowanie na studia do ETH Zurich na magisterkę z informatyki czy robotyki. Czy ktoś miał styczność z tą uczelnią i jest w stanie wypowiedzieć się co do wymagań przy rekrutacji? 
      Wiem jakie papiery i testy językowe wymaga uczelnia, niestety nie mam pojęcia, na jakim poziomie są kandydaci oraz co jest bardziej istotne w profilu kandydata.
      Jestem wdzięczny za wszelkie odpowiedzi!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tak. Będą przepisane. Oplate za studia ponosisz te tylko za przedmioty niezaliczone
    • Witam. Jestem na III roku studiów. Prawdopodobnie nie zaliczę tego semestru zimowego i nie będę mogła przejść na kolejny semestr letni (prawdopodobnie nie będę miała możliwości poprawienia niektórych przedmiotów za rok, na warunku). Czy jeżeli będę musiała powtarzać rok, to czy oceny z przedmiotów już zdanych będą mogły zostać przepisane? Czy będę musiała wszystkie przedmioty zaliczać od nowa?
    • to już zależy chyba od potrzeby prawda? moja koleżanka np przechowywała graty domowe i jakieś małe mebelki, jak zmieniała stancje
    • Jak dla mnie to najlepsza informatyka -jeśli jesteś zainteresowany praktycznym programowaniem a ni teoretyzowaniem jest na wydziale elektrycznym politechniki warszawskiej.  Juz od pierwszego,roku marsz trochę programowania - nie tak ja na Elektronice gdzie przez calynpierwszy rok tylko matma i  fizyka i teoria obwodów - atmosfera tez dużo bardziej przyjazna, na Mini natomiast za dużo teorii i jak dla mnie za dużo geniuszy.  Przenioslem się z elektroniki na elektryczny po pierwszym roku i jestem  mega zadowolony z tej decyzji. Zdecydowanie polecam informatykę na tym wydziale pw. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.