Skocz do zawartości
Miłosz Szkudlarski

Rekrutacja na rok akademicki 2016/2017: Uniwersytet w Białymstoku

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tegorocznych kandydatów Uniwersytet w Białymstoku przygotował blisko 3700 miejsc na 31 kierunkach studiów prowadzonych w trybie stacjonarnym.

Rekrutacja na studia I stopnia oraz jednolite studia magisterskie potrwa do 8 lipca 2016 r., a w przypadku studiów II stopnia - do 18 lub 25 lipca, w zależności od kierunku.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można znaleźć tutaj: taxi2140150.ru/wydarzenia/7712-rekrutacja-na-rok-akademicki-2016-2017-uniwersytet-w-bialymstoku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje za informacje na pewno skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Przede wszystkim wybierz kierunek, na którym jest specjalność zorientowana na CNC/techniki wytwarzania, bo nie ma sensu męczyć się z tym, co w ogóle nie interesuje. Takie zdarzają się nie tylko na MiBM, ale także (nie wiem czy przypadkiem nie częściej) mechatronice, a czasem też ZIP/IP.  Ani Lublin ani Kraków nie są rajem dla inżynierów. O pracę tradycyjnie najłatwiej na całym Śląsku i w Wielkopolsce. Ponadto tzw. "prestiż" to głównie PW, AGH i PWr, reszta to druga i niższe ligi. Jednak to przede wszystkim od Ciebie zależy, czego się nauczysz. Sukcesy w branżowych konkursach SIMP odnoszą nawet ludzie po marnych PWSZ, więc jak widać wszystko jest możliwe.
    • My nie zdecydujemy za Ciebie, co chcesz robić w życiu. To Ty to wiesz. 
    • A co byś chciała w życiu robić? Gdzie się widzisz? To jest tu podstawowe pytanie. Kierunki ekonomiczne są dziś chodliwe, więc to niezły wybór, ale czy Cię to interesuje? Widzisz się, jak pracujesz w banku albo jako księgowa w firmie? Moja rada jest taka, żebyś najpierw pomyślała o tym, kim chcesz zostać, a potem wybierała pod to kierunek. Może zrobisz jakieś testy predyspozycji zawodowych? Sporo jest ich w internecie za darmo.    W ramach inspiracji masz tu linki do artykułów o najlepiej opłacanych i najbardziej poszukiwanych zawodach (mam nadzieję, że mi admin nie usunie): Najlepiej opłacane zawody. W czym się specjalizować, by świetnie zarabiać Lista najbardziej poszukiwanych pracowników. Firmy zabijają się o te osoby, ale nie płacą zbyt dużo   A tu masz rządową stronę z danymi o zawodach deficytowych i nadwyżkowych wg danych urzędów pracy z podziałem na regiony: https://barometrzawodow.pl/  
    • Witam. Jestem stydentką V roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Piszę pracę dyplomową dotyczącą funkcjonowania w bliskim związku od minimum jednego roku. Mam prośbę do chętnych osób o wypełnienie 15 min. ankiety. Badanie jest całkowicie anonimowe. Bardzo dziękuję za pomoc. ☺   Link do badania
      https://goo.gl/forms/5FSY0IWP3jIwuqvx2
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.