Skocz do zawartości
Miłosz Szkudlarski

Kierunek lekarski na Uniwersytecie Opolskim

Rekomendowane odpowiedzi

Na Uniwersytecie Opolskim powstanie kierunek lekarski – poinformował w poniedziałek w Opolu wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas. Przyszli lekarze będą mogli rozpocząć kształcenia na UO od roku akademickiego 2017/2018. Rząd chce uruchomić kierunki lekarskie jeszcze na dwóch innych uczelniach – ma to ostatecznie rozwiązać problem niedoboru kadr w polskiej służbie zdrowia.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy obecnej polityce rozwiąże to głównie problemy kadrowe w Niemczech i dalej, a nie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety polityka zdrowotna ciagle rodzi problemy. Ale fajnie, ze powstanie kolejny kierunek lekarski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Wypełnij drukowanymi niebieskim długopisem. Co do reszty to jest specjalny dział na uczelni. Dział rekrutacji i on odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania. Co rok mogą być inne zasady więc opinie w necie mogą być różne.
    • Cześć, zamierzam starać się o przyjęcie na wojskową akademie techniczną i szukam kogoś kto mi podpowie jak wypełnić wniosek, bo trochę się krótko mówiąc cykam że popełnię jakiś błąd przez co nie przyjmą wniosku. Podstawowe rzeczy to czy wypełnić m go dużymi literami, czy po prostu tak się zwykle pisze i czy kolor długopisu ma znaczenie (trochę głupie pytanie, ale już nie jeden wniosek musiałem przepisywać bo trzeba było do niego użyć czarnego zamiast niebieskiego), oraz co mam wpisać w tabele z wykształceniem, skoro jeszcze nie ukończyłem technikum, oraz to czy w pracę zawodową mam też wpisać staż i praktykę zorganizowane przez szkołę w ramach kształcenia w technikum?
    • Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałem zapytać o kierunki na Prz mianowicie Logistykę i Transport głownie chodzi mi tu o próg punktowy na te dwa kierunki. W tym roku po maturze ostatecznie zdecydowałem że chciałbym podjąć studia na którymś z tych kierunków. Interesuje mnie który z nich jest łatwiejszy pod względem matmy i fizyki oraz na który łatwiej się dostać i na jakim poziomie trzeba zdać matematykę aby mieć jakiekolwiek szanse na przyjęcie. Na stronie prz znalazłem tylko że na logistykę w 2017 było aż 8 osób na miejsce lecz chciałbym wiedzieć jaki był próg punktowy.   Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi. 
    • Może najpierw sprecyzuj, cobyś chciał w tych finansach robić. Bo do jednego matematyka przyda się bardziej, do innego mniej. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

обращайтесь etalon.com.ua

https://agroxy.com

дождеватели хантер

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.