Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

ewkawe

Materiały do matury 2016 z j. polskiego, biologii i chemii

CKE opublikuje materiały do matury z języka polskiego, biologii i chemii. Sprawdźcie zakres tematyczny materiałów i filmów i termin kiedy będzie możliwość pobrania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ważna informacja, warto zajrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przydatne bardzo, każdy maturzysta chętnie skorzysta:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoły dysponują swoimi materiałami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoły dysponują swoimi materiałami

ale jakimi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Które na bierząco dostają od OKE i materiałami z lat ubiegłych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Materiały z ubiegłych lat to tak, a jakie są te materiały od OKE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoły współpracują z OKE wiec na podstawie wytycznych, które otrzymują wiedza z czego przygotować młodzież do matury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Materiały do matury już są do pobrania na stronie CKE

jak ktoś nie pobrał to warto to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez martagrabowska
      Zastanawiam się nad studiami chemicznymi. Który uniwersytet lepiej wybrać? Wrocław czy Poznań? Który lepszy pod względem wyposażenia laboratoriów, kadry naukowej, ilości zajęć praktycznych itp.? 
      Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem chemia medyczna dostępnym we Wrocławiu. Czy jest lepszy od "zwykłej" chemii? 
      Z góry dziękuje za odpowiedzi 

• Przez magdab
      Wybieram się na UW i mam problem z wyborem kierunku. Zastanawiałam się przede wszystkim nad chemią, chemią medyczną i energetyką i chemią jądrową. Na maturze zdawałam matematykę, chemię i biologię, fizyki nie rozszerzałam, ale zawsze lubiłam. Stąd też pytanie, czy nie będę miała problemów na EiChj? I jak w ogóle wyglądają perspektywy po tym kierunku? Czytałam, że po chemii medycznej lepsze niż po zwykłej, ale za to trudniej. Jakie są wasze doświadczenia?
    • Przez pola4002
      Hejka, pisze z wielkim problemem... jestem tegoroczną maturzystką, rozszerzenia jakie pisałam to biologia, chemia i angielski... szczerze powiem biologia i angielski poszły super, zaś chemia to tragedia  tzn moze nie bedzie tak źle ale moje marzenia chyba co do medycyny legły w gruzach, nie chce pisac matury za rok, wg mnie to strata czasu, pisze zatem z zapytaniem co byście mi polecili, na chwile obecna złożyłam 4 podania na studia: na biotechnologię do PWR, PW i UJ i medycyne do PUM (marne szanse, ale nie chce rezygnować ostatecznie), poza tym zastanawiam sie czy nie złożyć na cos jeszcze? Jako opcję rezerwową? Hmm ta medycyna do mnie mowi albo inne pokrewne kierunki tez bardzo kręcą, jak myślicie złożyć gdzies jeszcze gdzie jest mały prog? Czy celować w cos innego, i co konkretnie? Smutno troche Haha bo mi sie noga powinęła  ale na studiach wyprułabym z siebie flaki zeby tylko tam byc :/ co myślicie? A moze da sie gdzies dostać bez chemi? (Marzycielka Haha)
      za każdą odpowiedz bede niesłychanie wdzięczna !!! 
    • Przez Jaaneek
      Witam,
      Przy składaniu deklaracji maturalnych nie miałem zamiaru iść na studia, podszedłem do matury byle zdać.
      Teraz zmieniły się trochę moje priorytety.
      Moje wyniki będą przedstawiały się następująco:
      Matematyka podstawa powyżej 54% (Jeżeli otwarte policzą po mojej myśli ok 70%)
      Ang podstawowy 90-100%
      Ang rozszerzony 90-100%
      Polski ok. 40%
      Czy jest szansa żebym dostał się na studia związane z informatyką?
      Jestem z Kujawsko Pomorskiego