Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Piotr90

Tabletki na odchudzanie

Moja dziewczyna uparła się bym Was zapytał co sądzicie o tabletkach therm line fast , ponieważ naczytała się , że działają , że dobra dieta i ćwiczenia spalają tony tłuszczu. Ja uważam , że powinna spróbować bo jak tak pisza to źle nie powinno być . a ktoś brał ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie polecam żadnych tabletek na odchudzanie! Polecam za to odpowiednią dietę i ćwiczenia. Najlepiej wybrać się do dietetyka i zapytać o odpowiedni zakres ćwiczeń trenera personalnego. Połączenie tych dwóch elementów da z pewnością świetne rezultaty.... wiem coś o tym :) 

Polecam również dietę z portalu Vitalia.pl rewelacyjnie dopasowana i bardzo smaczne posiłki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tez nie polecam, najlepsze na utrate wagi sa cwiczenia regularne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapomnijcie o tabletkach, szkoda zdrowia. Regularne jedzenie małych porcji i ruch to klucz do sukcesu. Tabletki działąją tylko na początku, potem organizm się przyzwyczaja i coraz trudniej zgubić kilogramy a ponadto wątroba ma przechlapane...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

lepiej jej to odradź, niech się porusza, niech mniej je i bedzie dobrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja nie wierze w coś takiego jak cudowne tabletki na odchudzanie. Motywacja, zapał i trening fizyczny to gwarancja sukcesu a nie jakieś puste tabletki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej byłoby gdybyś polecił jej się trochę poruszać, a nie truć się cudownymi tabletkami. Odpowiednia dieta i trening powinny załatwić sprawę, a dla Was to może być świetna zabawa pochodzić razem na siłownię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te wszystkie tabletki cud to ziółka, które mają podkręcić metabolizm. Generalnie to w większości suplementy diety, czyli nie leki, więc nikt nie badał, co tam w ogóle jest i jak działa. Niestety bez diety się nie schudnie, nie ma bata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Daj sobie spokój z jakimiś tabletkami, dieta i ćwiczenia to podstawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moim zdaniem źle robi, ale to już jej decyzja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stanowczo nie. Moja dziewczyna kiedys probowala i nic jej to nie dalo. Nawet sie troche od nich uzaleznila i mowila ze musi je brac... nie polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta