Skocz do zawartości
Agnieszka

Bezpłatne warsztaty w ramach Dni Otwartych Studiów Podyplomowych

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19 września 2015 roku. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się bezpłatne warsztsty dla menedżerów, handlowców, nauczycieli, trenerów, pracowników działów personalnych, marketingowców, rodziców i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.  

Warsztaty odbędą się 19 września 2015 roku w godzinach od 9.00 do 13.00.

mgr Magdalena Jędryczka–Tadych  -  „Akademia Menadżera Sprzedaży – niezapomniana przygoda dla tych, którzy są już menadżerami jak również dla tych, którzy pragną nimi zostać”

mgr Piotr Sidor – „Skuteczne techniki trenerskie”

mgr Agnieszka Loska – „Rytmika i taniec dla dzieci”

mgr Przemysław Pogłódek  - „Prawo pracy w drugiej połowie 2015 roku (zmiany w obowiązujących przepisach prawa, nowe umowy terminowe, zmiany w urlopach macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych i opiece nad dzieckiem)”

mgr Marta Ir – ”Autyzm – choroba czy zaburzenie”

mgr Sebastian Matyniak – „Symulacje produkcyjne, gry symulacyjne”

mgr Justyna Robak – „Pracownicy ambasadorami firmy, czyli o tym jakie znaczenie ma Employer Branding”

dr inż. Maciej Rostański – „Co piszczy w ze - #daneobrane”

mgr Elżbieta Gros - "HR Manager - partner w biznesie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, tym bardziej że warsztaty prowadzą praktycy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym się wybrał, szkoda, że w moim mieście nie ma takich bezpłatnych warsztatów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie mam zamiar się wybrać :) tym bardziej, że organizują to w sobotę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli dogodne dla wszystkich pracujących

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe warsztaty, szkoda że mam tak daleko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Moni
      Hej,
      Skończyłam studia na kierunku inżynieria środowiska, chciałabym kontynuować naukę na studiach podyplomowych na politechnice poznańskiej. Rozważam kierunek sieci wodociągowe i kanalizacyjne, a budownictwo energooszczędne i pasywne? Co wybrac ? Co daje więcej możliwości ?
      Dziękuję za informację.

• Przez haas888
      Witam.
      Szybkie pytanie, najlepiej do aktualnie studiujących albo absolwentów.
      Którą placówkę polecacie i dlaczego?
      Zastanawiam się nad Finansami i Rachunkowością w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Międzynarodowymi Stosunkami Gospodarczymi w Uniwersytecie Gdańskim.
      Oczywiście zamierzam studiować stacjonarnie.
    • Przez Aram
      Hej,
      chcialabym wybrać się na wartościowy kurs albo studia podyplomowe z retoryki. Niestety nie mogę znaleźć informacji, które pozwoliłyby mi wybrać właściwy kierunek. Zależy mi na studiach podyplomowych albo kursie na terenie Polski, które będą przedewszystkim rozwijały umiejętności - czyli praktyka praktyka i praktyka :). Czy znajdzie się ktoś kto poleci mi właściwe rozwiazanie i napisze kilka slow na ten temat?
    • Przez beeblee
      Witajcie,
      Zastanawiam się nad podyplomową z marketingu internetowego? Warto czy nie warto?  Podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii? 
    • Przez Newbie00
      Witam!
      Od przyszłego roku planuję wybrać się na studia. Mieszkam nieopodal Wrocławia/Opola.
      Chciałbym się Was zapytać, studentów, byłych studentów, być może i pracowników o uczelnię WSB. Jest warta polecenia czy to kwestia kierunku?
      Zaznaczam, że jeśli miałbym się na nią wybrać, to na kierunek informatyka zaocznie.
      Proszę o opinię czy porady dot. innych uczelni.
      Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.