Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

dorianek

Szukam tanich mebli do pokoju

Cześć.Chciałbym w najbliższym czasie zmienić swój pokój. Czy możecie polecić mi sklep gdzie znajdę jakieś fajne meble ale w dobrych cenach? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć.Chciałbym w najbliższym czasie zmienić swój pokój. Czy możecie polecić mi sklep gdzie znajdę jakieś fajne meble ale w dobrych cenach? 

Obecnie w Black Red White jest spory wybór:  - możesz sobie zerknać. Sam zamawiałem tam w ostatnim czasie meble. Również szukałem czegoś niedrogiego oraz porządnego :P Nie wiem jakie meble Ci się podobają tak więc nie będę Ci tutaj polecał konkretnych ale sam się rozejrzyj . Możesz jeszcze wybrać się do jakiegoś sklepu stacjonarnego to zobaczysz jak meble wyglądają na żywo. Mają bardzo dużo swoich sklepów. Są w praktycznie każdej miejscowości tak wiec na pewno będzie w Twojej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może Agata Meble? Tam fajne promocje mają co jakiś czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja proponowałabym Ci spróbować samej wykonać meble. w internecie znajdziesz masę inspiracji, pomysłów na to, jak zrobić fajne meble z materiałów używanych na co dzień. będzie praktycznie, oryginalnie i rozwiniesz swoją kreatywność. Sama chyba czegoś takiego spróbuję. Co myślisz o takim rozwiązaniu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sąsiadka ostatnio robiła meble z palet transportowych, świetny efekt :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co sądzicie o tych mebelkach www.forte.com.pl/pl? To ta firma, co w tamtym roku sponsorowała program w polsacie "Nasz nowy dom". Może nie mają tak dużej oferty jak brw, ale trzeba przyznać, że meble wyhuhane (ciekawe czy nie zrobiłem błędu :) ort. )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z opcją kupna na OLX, sam tam kupowałem i jestem w pełni zadowolony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dużo osób sprzedaj meble na OLX i warto poszukać takich ogłoszeń. Sama tak sprzedawałam meble, które były w całkiem dobrym stanie, a w żadnym sklepie za taką cene nie można by ich kupić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o zakup mebli, to OLX to bardzo dobra strona. Tylko pamiętajcie nie kupujcie tam nic wysyłkowo (przedpłacowo)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta