Skocz do zawartości
cios13

Jaki telewizor do domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Chciałbym prosić was o pomoc, ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację zepsuł mi się telewizor który miał zaledwie 25 lat, tak był to jeszcze model z kineskopem jednak nigdy nie miałem potrzeby go zmieniać. W obecnym momencie postanowiłem kupić znowu coś na czasie aby mogło posłużyć te kilka lat, myślę że na nowy sprzęt mogę przeznaczyć kilka tysięcy złotych, niestety sam się nie orientuje czym mam się sugerować przy zakupie, będąc w sklepie strasznie spodobał mnie się obraz z tego modelu jest dosłownie niesamowity jednak chciałbym poznać wasze opinie. Dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i tak wiele wytrzymał... Sam jestem zdania,że nie ma sensu pakować 5 czy 6 tysięcy w telewizor. Da się coś znaleźć w o wiele lepszej cenie. Na stronie:

Znajdziecie obecnie zestawienie najpopularniejszych w tym momencie telewizorów led. Sam postawiłbym na ten Sony na 1 miejscu. Bardzo duża przekątna 55 cali, dobra jakość obrazu Full Od oraz cena. Kupisz za 3500 tak więc nie jest to jakiś tam bardzo duzy wydatek. Nie sądzisz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też szuka właśnie telewizora, ale wystarczy mi chyba około 40 cali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie stawiała na telewizor!

Może dlatego, że i tak nie mam czasu go oglądać i zazwyczaj korzystam z internetu, to jeszcze posiadam wadę słuchu i takie akcesoria do aparatów słuchowych!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też korzystam z tv w necie. Poza tym, nie mam zbyt wiele czasu na oglądanie tv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja na przykład nie wyobrażam sobie nie mieć w domu telewizora. Może Wam nie przeszkadza oglądanie filmów w komputerze ale sam jestem zdania,że prawdziwa jakość jest na dużym monitorze full hd oraz siedząc na wygodnej kanapie. Warto jest się również zastanowić nad technologią 3d. Wchodzi coraz więcej filmów korzystających z niej. 

Osobiście nie przepadam za filmami 3D oglądanymi w telewizorze. Nie ma to jak IMAX, zaś domowy tv nie jest nawet jego namiastką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jaki model w końcu kupiłeś? Ja też szukałem telewizora, wydałem poniżej 3 tysięcy na Panasonika i jestem zadowolony. Oczywiście zależy kto czego szuka, ale sądzę, że na studencką kieszeń najlepsze będą stare, ale sprawdzone modele, bo porządne nowe mogą być za drogie. Mój to 47as650e Panasonic, jak na razie wszystko z nim w porządku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panasoniki to dobre telewizory;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panasoniki to dobre telewizory;)

Dobre, dobre :) Sony też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat mam sony i sa ok. Chociaż moim rodzicom po dwóch latach i dwóch miesiącach padl ekran w sony i na gwarancji juz nie przyjęli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam plazmę Samsunga (nie jakiś model z górnej półki, ale też nie z najniższej) i nie polecam - spore zastrzeżenia do obrazu. Natomiast brat ma Bravię i sobie chwali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim rodzicom wlasnie bracia poszla...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u brata idzie już z 4 rok bez najmniejszych problemów. Nie przewidzisz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie przewidzisz. To tylko urzadzenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja z kolei chyba nasiąkłem od dzieciństwa panasonikiem przez ojca, pamiętam nawet, że ojciec używał ich walkmena. Ktoś pamięta takie cudo?:) Jak widzę po naszym rodzinnym przypadku ta firma nie zawiodła. Jakby coś nie tak było z moim telewizorem, napiszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miała z walkmena z panasonika, ach co to był za sprzęt :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mialem walkmana panasonica;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sobie bez tv nie wyobrażam życia. Choć nie przesiaduję całych dni przed ekranem, to jednak uważam, że jest to bardzo pożyteczny wynalazek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest pożyteczny al bez przesady. Można żyć bez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że można. Bez wielu rzeczy można... Ale jak słyszę teksty typu "pozbycie się tv było najlepszą decyzją w moim życiu", to dla mnie jest to trochę taka pokazowa chęć wyróżnienia się. W każdym razie tak to odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to prawda. Ale znam kilka osob, które tv nie maja i dają sobie rade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie w dzisiejszych czasach można obejrzeć wszystkie interesujące nas programy przez internet. TV to jednak niezły złodziej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi