Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

szarańcza

Gdzie na wakacje?

49 odpowiedzi w tym temacie

Może i Zakopane jest na czasie, ale jak dla mnie przereklamowane i strasznie dużo ludzi. 

Zgadzam sie w 100%.

Sam na wakacje wolalbym pojechac gdzies za granice. Wiadomo wieksze koszty ale wakacje sa po to zeby odpoczac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakopane jest super, tylko faktycznie bardzo dużo ludzi. Alternatywą są Bieszczady

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pieniny lub Bieszczady. mniej ludzi, jedzenie znakomite (np. pstrągi górskie), dużo atrakcji (góry, kajaki, fajne lokalne knajpy)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W przyszłym roku wykombinowałam sobie pojechać do USA, koleżanka z roku była z BTC w tym roku i jest zachwycona, mam nadzieję do niej dołączyć, nie wiem czy sama bym się odważyła na taką podróż, chociaż czytałam bloga Angeliki która wybrała się tam po raz pierwszy zupełnie sama.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak zarezerwujesz wyjazd teraz to zaczynają się już promocje first minute.

Chociaż osobiście wolę Mazury albo polskie Beskidy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem Wam, że moja znajoma pojechała teraz SAMA na wakacje do Malezji. Byłam w szoku, kiedy mi powiedziała, bo ja sobie szczerze nie wyobrażam takiej ewentualności. A jak Wy sie na to zapatrujecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe, mnie na ferie z roboty nigdzie nie puszczą pewnie ;) Ale mam już plan na marzec: last minute gdzieś, gdzie jest ciepło, dobre jedzenie i nie trzeba chodzić po żadnych górach... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszyscy tylko Bieszczady albo Zakopane, a tymczasem całkiem fajnie jest o tej porze roku na Mazurach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pewnie jak co roku i tak wybiorę się nad polskie morze :) uwielbiam atmosferę tam panującą, ludzi, a nawet parawany :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwielbiam czas wakacji, czas wyjazdu, aktywnego wypoczynku i beztroski. W tym roku wyruszam do Czarnogóry. Jest to wycieczka objazdowa z wytwórnią wypraw z licznymi atrakcjami w tym spływem łodziami Tarą. Będę wypoczywać nad morzem w Ulcinj oraz w bogatym planie wycieczki jest rozpisane zwiedzanie Macedonii, Sarajewa oraz Bośni. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze chciałem się wybrać na Bornholm, w samej Danii już byłem, ale tylko w Kopenhadze - piękne miasto :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o kierunek zagraniczny to Majorka jest klimatyczną wyspą pod każdym względem piękne plaże, resorty hotelowe też na wysokim poziomie i wcale nie takie drogie. Piękne miejsca do zwiedzania samochodem, ale raczej mniejszym sportowym bo może się słabo robić osobom które mają lęk przestrzenny :D I co najważniejsze wyspa prawdopodobnie stworzona dla rowerzystów. :D

W Polsce też mamy piękne miejsca jak Bieszczady, Morze Bałtyckie czy właśnie popularne Zakopane. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym roku wybieram się na wakacje nad morze, jedziemy ze znajomymi we dwie pary,a zatrzymamy się w jednym z apartamentów Sun&Snow. Będziemy odpoczywali w Świnoujściu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej jest zorganizować sobie coś w Polsce. Polska jest bardzo pieknym krajem chociaż mam wrażenie,że bardzo wiele osob jej nie docenia :(

Miejsca, które polecam to na pewno

Bieszczady ( całe - cudowne góry)

Szczyrk

Węgorzewo

oraz Gdańsk, który wprost urzekł mnie swoją architekturą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

my idziemy na urlop w drugiej połowie sierpnia i pewnie jak zwykle będzie to pełen spontan.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś tak "spontanicznie" pojechaliśmy z kolegami do Zakopanego. To był szczyt sezonu, nie było nigdzie miejsca, a i czasu było mało, żeby szukać, bo przyjechaliśmy tam około 22:00. Skończyło się tym, że do 2 w nocy chodziliśmy po Zakopanym, potem siedzieliśmy na ławkach, a nocleg znaleźliśmy dopiero na drugi dzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tegoroczne wakacje spędziłam na Sycylii Uroczy kraj pod każdym względem. Palermo piękne w swoim rodzaju. Styl życia Sycylijczyków do pozazdroszczenia. Pełen luz, nigdzie się nie spieszą ,na wszystko mają  czas. Do tego pogoda wymarzona  jednym słowem wakacje spełnionych marzeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta