Skocz do zawartości
Layla90

Badania nad szczęściem w związkach

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

Jestem studentką psychologii. Biorę udział w projekcie badawczym, dotyczącym poczucia szczęścia u osób w bliskich związkach nieformalnych, które zamieszkują razem lub czasowo pomieszkują.

Za każdą pomoc będę Wam bardzo wdzięczna i chętnie podzielę się wynikami moich badań.

Oto link do ankiety:

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez natalia.a
      Pomóżcie mi proszę w wymyśleniu pytań szczegółowych do tematu : sposoby pracy nauczyciela z uczniami klasy 3 szkoły podstawowej. 
      Pytanie główne : Jakie sposoby pracy z uczniami klasy 3 są stosowane przez nauczyciela? 
      Pytania szczegółowe : ???
    • Przez student123x
      Cześć!
      Proszę o wypełnienie ankiety przeprowadzanej w ramach studiów. Grupę badaną stanowią: mężczyźni powyżej 18 roku życia, z przynajmniej jedną ciążą swej partnerki w wywiadzie.
      Z góry dziękuję za poświęcony czas.  
      https://docs.google.com/forms/d/1AXrsOxX_LJJ6PxK-bjH-BSiZvnh1wIn9asumSP6f8-k/viewform?edit_requested=true
    • Przez jakgil94
      Witam
      W celu wykonania badań do pracy magisterskiej potrzebuję jeszcze sporo wypełnionych ankiet.
      Ankieta dotyczy wpływu terroryzmu na ruch turystyczny we Francji. Jest ona łatwa oraz krótka. Wykonanie jej zajmie maksymalnie 5 min. 
      Byłbym bardzo wdzięczny za wykonanie jej. Z góry dziękuję za pomoc. 
      Link do ankiety: https://goo.gl/forms/RRtcfnvwDWj5eDyH2
    • Przez twist131
      Witam, mam problem odnośnie metodologii mojej pracy, a dokładnie chodzi o zmienne i ich wskaźniki. Nie mam pojęcia czy dobrze to robię, dlatego bardzo proszę o wskazówki.
      Zmienną niezależną rozpisałam tak: ( tabelka w załączniku) natomiast nie wiem jak rozpisać zmienną zależną.
      Problem badawczy to:  wpływ płci na jakość zarządzania albo co wpływa na jakość zarządzania.
      Proszę o pomoc.  

• Przez mkk
      Lubicie pobyty w hotelach, wyjeżdżacie ze swoimi partnerami/partnerkami ? 
      Pomóżcie mi zrobić fajne badania i wyciąnąć pomocne wnioski! 

Ankieta jest krótka, liczę na Was Jeśli chcecie podzielę się później wynikami z większą grupą odbiorców ! 

https://goo.gl/forms/Y8OPN981qu2Nioit1

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• A praca dziennikarska? A wszelkiego typu zawody związane z marketingiem i PR? To też wszystko można robić po filologii polskiej. Dużo więcej się nauczysz na filologii. Na pewno nie będziesz żałowała wyboru filologii z tych 2 kierunków.
    • Marzy mi się praca w wydawnictwie, najlepiej związanym z książkami. Przez chwilę myślałam o filologii, ale koniec końców nie jestem do niej przekonana. Daje co prawda większe pole manewru i mogłabym pózniej wybierać pośród większej ilości specjalizacji, zawodów niż po edytorstwie, no ale jakich. Poza nauczaniem j. polskiego w szkołach oraz wspomnianym wcześniej edytorstwie nic innego nie przychodzi mi do głowy. A właśnie praca polonistki kompletnie mnie nie interesuje, nie mam do niej predyspozycji. Wydaje mi się więc, że mając plan tego co chciałabym robić, lepiej będzie wybrać bardziej konkretny kierunek. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jest to pewnie jeden z tych kierunków, po których łatwiej o pracę w przysłowiowej Biedronce, niż na wymarzonym stanowisku, lecz nawet gdyby taka sytuacja zaistniała to i tak, myślę że nie będą to lata zmarnowane, gdyż zdobędę umiejętności, które mogą mi się przydać podczas realizacji innego mojego planu. Mianowicie od zawsze lubię pisać i chciałbym stworzyć w przyszłości własną książkę. Rozważam również aplikowanie na Uniwersytet Wrocławski na kierunek kultura i praktyka tekstu: twórcze pisanie i edytorstwo, lecz kilometry oraz wydaje mi się większe koszta utrzymania skłaniają mnie jednak ku Lublinowi.
    • A co byś chciała po tym robić? Dużo lepiej wybrać filologię polską.
    • Rozszerzonej. Zawsze daje Ci szerokie możliwości rozwoju w przyszłości. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.teplostroy.biz.ua

www.bestseller.reviews/main-features-of-stroller/

http://www.adulttorrent.org/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.