Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Sebastian

Biotechnologia stosowana roślin - nowy kierunek studiów we Wrocławiu

Czym się różni biotechnologia roślin od "zwykłej" biotechnologii? I dlaczego ta biotechnologia jest "stosowana"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ejszja
      Witam! Czy ktoś z forum studiuje może Informatykę w biznesie na UE we Wrocławiu? Jeśli tak to mógłby wypowiedzieć sie na temat poziomu jaki tam jest? Słyszałam, że ten kierunek dobrze stoi tam z bazami danych, ale jak z programowaniem? Dziękuję z góry za odpowiedź
    • Przez Visss
      Witam, w tym roku podchodzę do matury. 
      Zaczne od tego, że jestem w Technikum Organizacji Reklamy. Mam problem z wyborem studiów. 
      Sprawa wyglada tak, że chciałbym studiować we Wrocławiu psychologię. Czy jest tu ktoś kto studiuje na SWPS we Wrocławiu lub na Uniwersytwcie? 
      Od razu powiem, że nie zależy mi na studiach jednolitych, jakie gwarantuje Uniwersytet. Wiąże swoją przyszłość z reklamą. Konkretnie z Badaniem Rynku lub Public Realtions. Dowiedziałam się, że jeśli pójdę na studia I stopnia z psychologii później będę mogła wybrać już podyplomowe które mnie interesują. Nie wiem czy to odpowiednia droga do mojego celu. Podobno tak. (Co do kierunków typowo związanych z reklamą.. we Wrocławiu nie znalazłam nic ciekawego) 
      Zależy mi na tym, by jakas dobra duszyczka mogła odpowiedzieć na kilka pytań, które mnie nurtują. 
      Jestem w kropce, nie wiem co dalej robić. Nauczyciele rozkładają ręce, gdy pytam co i jak. A do matury zostało mało co.. 
      O tyle dobrego, że posiadam kwalifikacje w zawodzie (A26 i A27). 
      Podsumowując, chciałabym uzyskać opinie o wrocławskich uczleniach. Poznać wasze zdanie oraz wdać się w dyskusję na ten temat, nawet pasowałoby mi na priv. 
      Każdy komentarz na pewno mi pomoże 
    • Przez Kinga.p
      Mam taki problem. Kończę studia na kierunku Biotechnologia z tytułem licencjata. Chcialabym wybrać studia drugiego stopnia, magisterskie ale w dziedzinie kryminalistyki. Czy jest to możliwe ? Czy uzyskamy wtedy tytuł magistra? Interesuje mnie przede wszystkim Wrocław i studia zaoczne. Oraz czym różnią się studia podyplomowe od magisterskich? 
    • Przez applejuice
      Witam,
      Zaraz matura a ja stoję przed wyborem studiów. Aktualnie chodze do liceum i jaki kierunek by mnie nie zainteresował to pojawia mi się w głowie obawa, że na studiach nie dorównam osobą, które skończyły technikum i miały ogromną styczność z tym kierunkiem. W szkole najbardziej interesuje mnie geografia i to z nią chciałabym wiązać przyszłość (ale nie chciałabym studiować stricte geografii, gdyż nie widzę po tym pracy). Cały czas myślę o geodezji, geologii i odnawialnych źródłach energii. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć (chociażby w małym stopniu) jak wyglada nauka na tych kierunkach? Na jakie przedmioty jest nacisk? Czy bez rozszerzonej fizyki dam sobie tam rade? Jeśli chodzi o odnawialne źródła energii, czy jest na nich dużo nauki o budowie maszyn? 
    • Przez Ssarusska1
      Witam  
      W tym roku zdaję maturę i bardzo chciałabym się dostać na wydział Prawa na Uniwersytet Wrocławski.
      Chciałabym wiedzieć jakie były progi punktowe na ten kierunek w rekrutacji w 2017r.
      Z góry dziękuję za pomoc