Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

kowbojka

szkoła jezykowa DOBRA w Krakowie

Hej, chce się zapisać ambitnie na 2 języki od zera : włoski i francuski. Szukam dobrej szkoły językowej z nativami, najlepiej nie za drogiej i w centrum Krakowa. Myślę o Lincolnie (na Karmelickiej), bo dwóch znajomych tam chodzi, no ale chciałabym się upewnić że to dobry wybór :D CHodzi tam ktoś?? Krakusy, pomóżcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat, ale z angielskim?? Znacie jakąś dobrą szkołę uczącą angielskiego??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie wiem jakie szkoły jeżykowe są w Krakowie, a zastanawiałeś się nad lekcjami indywidialnymi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również chciałbym się dowiedzieć coś ciekawego o szkole z językiem angielskim, czy drogie są tam lekcje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, że najłatwiej to tam zadzwonić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze (i najdroższe) są instytuty językowe- dla niemieckiego Instytut Goethego (siedziba na Rynku Gł/Bracka), dla hiszpańskiego Instytu Cervantesa (Kanonicza). Może poszukaj takiego dla włoskiego/franc. W tych które podałem, semestr to 1000-1200 ale mają native speakerów, własne biblioteczki i różne materiały online. 

Albo jeśli chcesz iść od zera, to możesz poszukać materiałów za darmo online. Nie ma darmowych kursów, uczących do etapu zaawansowanego, ale w tych popularnych językach można zrobić samodzielnie A1 bez kosztów a potem zapisać się na A2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś chodziłem do Akcentu na Lubelskiej. Spoko było
Wiem, że już tam ich nie ma bo się przenieśli + otworzyli jakiś inny lokal gdzie indziej.

Szkoła była spoko. Dodatkowo po latach poznałem właścicielkę :) to było bardzo fajne :) Kraków jest mały! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi