Skocz do zawartości
masteroffzuks

Ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje odpowiedzi do ankiety na zajecia, jak macie czas to odpowiedzcie. Z gory dziekuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dopisać, że to Ankieta na temat migracji zarobkowej za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zobacz jakie są wymagania rekrutacyjne  Poziom języka będzie podany. Studia filologiczne to tak naprawdę studia humanistyczne: uczysz się historii i kultury. Język to podstawa. O tym kierunku na forum było dużo. Poczytaj. 
    • Cześć! Właśnie rozpocząłem studia, ale jestem swoim wyborem trochę rozczarowany (poziom nauczania leży i kwiczy) i rozważam przeniesienie się w przyszłym roku akademickim na studia językowe, konkretnie na filologię romańską. Mam w związku z tym pytanko do studentów romanistyki: z jakim poziomem języka francuskiego zaczęliście studia? Obecnie mam dość dobre B1, ale nie jestem pewien, czy to wystarczy, a w ciągu roku jestem w stanie go podbić, mam moim zdaniem dość dobre predyspozycje językowe. I czy ogólnie polecacie studia filologiczne komuś, kto ma po prostu pociąg do języków obcych, ale nie jest zarazem humanistą?
      Z góry dzięki za odpowiedź!
    • To czy znajdziesz pracę zależeć będzie tylko od Ciebie. Szkoła ma na to bardzo mały wpływ.  Tu bardziej liczy się jakość studenta. Pracy szuka się już w trakcie studiów.  Tutaj masz ofertę uczelni we Wrocławiu, które prowadzą ten kierunek.  https://wroclaw.taxi2140150.ru/finanse-i-rachunkowosc  
    • Witam,   Chciałabym studiować rachunkowość i finanse we Wrocławiu. Jaką uczelnię polecacie? Szukam szkoły, po której łatwo znaleźć pracę, która oferuje jakieś ciekawe praktyki studentom. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

topobzor.info/zhidkost-dlja-jelektronnyh-sigaret-s-alijekspress-–-kak-vybrat-i-kupit/

poliv.ua/

https://agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.