Skocz do zawartości
Radek Lachowicz

Informatyka, Elektrotechnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym roku pisze mature. chciałbym dostać sie na informatykę lub automatykę i Robotykę. Matury próbne z roszerzonej matematyki i fizyki pisze w granicach 40-80 procent. Język angielski około 50-60 podstawe. A podstawe z matmy na 70-90 procent . Polski na około 40. i teraz pytanie jakbym rozszerzenia zdał w graniach 60 procent to jakie uczelnie stoją  przede mną otworem i jaki kierunek wybrać by miec jakąś robote po nim? Chodzi mi o kierunki zbliżone do informatycznych mechanicznych i elektrotechnicznych. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, widzę, że głównie Cię interesują kierunki techniczne, a one ogólnie mają tę przewagę, że dość łatwo znaleźć po nich zatrudnienie. Pytanie Twoje jednak jest na tyle ogólne, że najlepiej będzie jak poczytasz sobie jeszcze trochę na ten temat i zobaczysz jakie masz możliwości wyboru odnośnie studiów technicznych: http://taxi2140150.ru/techniczne

Odnośnie uczelni na jakie możesz się dostać, to o tyle jest to trudne pytanie, bo nie wiadomo jakie progi będą obowiązywały w tym roku, wszystko zależy od ilości kandydatów na dany kierunek i jak ci kandydaci poradzą sobie z maturą. Napisz swoje preferencje, odnośnie Uczelni, jaki region Polski, miasto Cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres [email protected]
    • Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres [email protected]
    • Przez rhesus
      Wie ktoś co to za kierunek co się po nim robi kim można być,
      czy można np programować procesory, mikrosystemy itp.
    • Przez informatyk_
      Hej, czy jest ktoś tutaj w stanie powiedzieć od jakiego języka programowania zaczyna się na informatyce na PG? 
    • Przez szalonydywan
      Witam, zdaję sobie sprawę że takie tematy już były ale nie znalazłem jakieś dobrej odpowiedzi.
      Otóż:
      Chodziłem do liceum o profilu mat-geo-ang, matematyke lubiłem (podstawa na około 90%, rozszerzenie ok 50%).
      Interesuję się grafiką komputerową, tworzeniem krótkich filmików, liznąłem troche programowania, ale tak naprawdę nie mam pomysłu jakie studia wybrać. Skłaniam się ku informatyce bo chyba do tego mi najbliżej ( do tej pory). Myślałem nad informatyką stosowana na AGH, lecz nie wiem czy sobie poradzę, gdyż taxi2140150.ru/informatyka w szkole praktycznie nie miałem, a programowanie tylko 'liznąłęm'. Głównie to mam pytanie czy da się nadrobić programowanie  i reszte żeby nie być za bardzo z tyłu?
      Z góry dziękuję za pomoc!

У нашей организации важный веб сайт , он рассказывает про http://shtory.ua.
жидкость для электронных сигарет из китая

www.agroxy.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.