Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

AGH v UJ

Ja też za AGH, gdybym mieszkał w Krakowie. :D Mądrzy ludzie wychodzą z tej uczelni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez masia987
      Na stronie agh widnieje informacja jakoby najlepsi maturzyści mieli pierwszy rok zakwaterowania za darmo, ale nie ma więcej informacji. Ktoś wie o tym cokolwiek? Ilu maturzystów? Jakieś progi? Cokolwiek?

• Przez Karol135
      Cześć! Jestem tu, jak i na AGH, całkiem nowa, a już stoję przed trudnym dylematem - dostałam maila z zapytaniem, czy jestem zainteresowana indywidualnym programem studiów.
      Szczerze mówiąc, nie do końca wiem, z czym to się je, dlatego pytam: czy jest tu ktoś może, kto niedawno skończył Automatykę i Robotykę na EAIiIB? Albo kto wie na ten temat coś więcej?
    • Przez mario9812
      Witam, 
      Miałem nie podejmować studiów i zrobić sobie tzw gap year, lecz tknęło mnie coś w strone studiów. Ten tydzien to ostatnia szansa na dostanie się na AGH, chciałbym spytać o kierunek górnictwo i geologia na wydziale gornictwa i geoinzynierii. Jak wyglada poziom, o szanse rozwojowe, a także jak kierunek przygotowywuje do pracy. Pytanie do absolwentów, jak wygląda praca w kopalniach odkrywkowych / lub cementowniach na dzień dzisiejszy i jakie zarobki są przewidzianie. Górnictwo, czemu? zawsze kręcilo mnie nauki o ziemi, złożach itd. I jeszcze bardzo zainteresował mnie jeden artykuł na stronie wydziału. Zapraszam do dyskusji. 
      artykuł : http://www.gorn.agh.edu.pl/Aktualnosci/Aktualnosci/1499937327#&slider1=7
    • Przez Perun07
      Mam tylko jedno pytanie na temat MISH-u na UJ. Czy możliwe jest pogodzenie trzech kierunków wiodących aby zrealizować minima programowe? Dwa stuprocentowe to stosunki międzynarodowe i historia (jestem laureatem OH i OWoPiŚW). Trzecim kierunkiem które obejmuje moje pozostałe zainteresowania to kognitywistyka. Ktoś miał trzy licencjaty/magisterki w mish-u na uj?
    • Przez Piotrek_12
      Witam wszystkich. W najbliższym czasie musze dokonać wyboru, które studia wybrać - lotnictwo i kosmonautyke na politechnice rzeszowskiej, czy energetykę na AGH w Krakowie. Oba kierunki są w pełni ścisle, wiec odpowiadają moim zainteresowaniom. Na maturze zdawalem fizyke, matematyke oraz angielski na poziomie rozszerzonym
       Czy ktoś orientuje się może, po którym kierunku łatwiej zdobyć dobra, stabilna prace? Może ma ktoś rozeznanie, w której branży sytuacja ma się lepiej ? Która uczelnia będzie bardziej atrakcyjna dla pracodawców i który kierunek jest bardziej przyszłościowy ?
      Z góry dziękuję za odpowiedz  i dobra rade.
      Pozdrawiam :-)