Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

AGH v UJ

Ja też za AGH, gdybym mieszkał w Krakowie. :D Mądrzy ludzie wychodzą z tej uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sandra791
      Pytanie do studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego: Wie ktoś moze czy w czasie juwenaliów są zajecia? Albo chociaż jak to wyglądało w poprzednich latach?
    • Przez gaaabbb
      Hej, wiem ze już było trochę takich tematów, ale szukam aktualnych informacji. Co uważacie o technologii chemicznej na AGH? Warto? Jak później z praca?
    • Przez sylwia07_31
      Cześć wszystkim!
      Postanowiłam napisać, bo zastanawiam się nad obraniem drugiego kierunku mianowicie filologii, gdyż chciałabym nauczyć się jakiegoś języka. Teraz myślę nad filologią germańską, z tym, że jestem nastawiona bardziej na skupienie się na języku, a kultura, historia i inne przedmioty tam zawarte mniej mnie interesują. Jeżeli są tu jakieś osoby, które studiują na tych uczelniach (UJ i UP), którą moglibyście polecić? 
      I jeszcze jedna kwestia. Czy jeśli wybieram się na tę filologię powinnam mówić już płynnie po niemiecku, czy są tworzone grupy mniej zaawansowane? Bo nie ukrywam, że płynnie nie mówię chociaż mam podstawy.
      Tak na marginesie myślałam jeszcze o języku czeskim, ale nie wiem czy jest on na dobrym poziomie na UJ, poza tym słyszę sprzeczne opinie co do perspektyw pracy...
      Jednym słowem zrobił mi się mały mętlik w głowie ;/
      Jeśli możecie mi coś poradzić z doświadczenia lub ze słyszenia, to bardzo proszę o pomoc
    • Przez Zagubionyczlowiek
      Lepiej jest studiować matematykę na UJ czy na UWr? A może lepiej dać sobie spokój z matematyką i studiować finanse, rachunkowość i ubezpieczenia na UW? Dodam, że nie jestem matematycznym geniuszem, liczę na max. 60-70% z rozszerzonej matematyki na maturze.
    • Przez thediff
      Witam,
      Orientuje się ktoś ile osób dostało się na informatykę na IET poprzez bycie laureatem konkursu przedmiotowego bądź olimpiady o diamentowy indeks AGH? Zastanawia mnie, czy w tym roku będzie możliwość rekrutacji na ten kierunek samą maturą, czy też po prostu wszystkie miejsca zostaną zajęte przez ludzi z olimpiady. Co o tym sądzicie? Czy posiadacie jakieś informacje na ten temat?
      Pozdrawiam.