Skocz do zawartości
Miłosz Szkudlarski

Autor widmo, czyli nowy wymiar plagiatu

Rekomendowane odpowiedzi

"Kumpel z roku zlecił napisanie pracy magisterskiej firmie X", "koleżanka postanowiła skorzystać z fachowej pomocy pani Y, którą znalazła gdzieś w odmętach lokalnego serwisu ogłoszeniowego", a "inny kolega po prostu skopiował pracę znalezioną w sieci". Znacie zapewne setki podobnych historii, prawda? Niestety, jest to zjawisko niezwykle powszechne, które powoli zaczyna stawać się normalnością w środowisku akademickim. Do czego nas to zaprowadzi?

Więcej znajdziecie na portalu Studia.net: "Autorzy widmo".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, jesteśmy tak zabieganym społeczeństwem, większość ze studentów już w trakcie nauki ma jedną bądź dwie prace i po prostu nie ma czasu na napisanie tego. Tak to niestety wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, jesteśmy tak zabieganym społeczeństwem, większość ze studentów już w trakcie nauki ma jedną bądź dwie prace i po prostu nie ma czasu na napisanie tego. Tak to niestety wygląda.

Jeśli jest się studentem, to powinno się wypełniać obowiązki, które się z tym łączą, czyli m.in. pisać prace zaliczeniowe, dyplomowe itp. itd. Jeśli ktoś nie jest w stanie połączyć pracy i studiów (bo wiadomo, że jest to trudne) to po prostu powinien z czegoś zrezygnować, żeby móc robić choć jedną z tych rzeczy tak, jak należy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest raczej wynajdywanie wymówek. Prawda jest taka, że sporo osób traktuje pisanie pracy dyplomowej w charakterze "przykrego obowiązku", z którego warto zrezygnować, jeśli się ma taką możliwość. Efektem są dziesiątki (lub setki) firm, których oferta trafia do sporego grona potencjalnych klientów.

Sytuacja nie dotyczy jedynie prac licencjackich i magisterskich, gdyż powszechne jest również kupowanie prac zaliczeniowych z poszczególnych przedmiotów. Studia tracą zatem sens, gdyż nieuczciwy student uczy się wyłącznie "kreatywnego podejścia do zaliczania przedmiotów". "Baranem wchodzisz, baranem wychodzisz" - jak powiedział niedawno prof. Jan Hartman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do zaoferowania program sprawdzający www.antyplagiat.net

Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows

który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych.

Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe.

Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego

Sam skorzystałem i polecam w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez katarzynaszr
      Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z różnorodnych dziedzin naukowych. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, który pozwala na bieżący wgląd w proces tworzenia i umożliwia terminowe wykonanie. Gwarantuję rzetelność, poufność i terminowość i jestem pewna, że razem znajdziemy najrozsądniejsze rozwiązanie. Realizuję również zlecenia bardzo pilne z krótkim terminem realizacji. napisz: [email protected]

• Przez studentka04
      Cześć. Może był ktoś w podobnej sytuacji co ja... a mianowicie w czerwcu mam 1 termin obrony pracy magisterskiej, ale ze względów osobistych do niego nie podchodzę, w dodatku nie mam w 100% ukończonej pracy dyplomowej. W związku z tym zamierzam bronić się w drugim terminie, czy w ogóle jest taka możliwość, że podchodząc do obrony w 2 terminie można zmienić promotora? Powiem szczerze, że w ogóle nie mogę się z nim dogadać, nie mam z jego strony żadnego wsparcia merytorycznego, a mam bardzo trudny temat i nie mogę sobie poradzić z określeniem kilku punktów w pracy... Nie wiem czy dziekanat na to by poszedł, gdyż nie mam dobrego argumentu. Przecież nie powiem, że nie mogę się z nim dogadać, że nic mi nie pomaga, że w ogóle nie sprawdza prac (nikomu) itd. Pracę już prawie mam całą napisaną tylko brakuje mi w niej najważniejszych rzeczy...
    • Przez Mallikowy
      Cześc Wam wszystkim :D! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety która jest mi potrzebna licencjackiej :D! Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :D!
      https://docs.google.com/forms/d/11ynEMS1BSMDn9pLPxiKwQrwoASzkdsajD9OqNmNzIyc/viewform?edit_requested=true
    • Przez Łukasz
      Oto kilka przydatnych informacji o tym jak pisać wstęp i zakończenie do pracy dyplomowej:

• Przez WN ArchaeGraph
      Szanowni Państwo,
      Studentko! Studencie!
      Przytłacza Cię sprawdzanie przypisów, bibliografii, literówek i ogólny skład tekstu magisterki? Nie masz na to czasu lub zwyczajnie jesteś zmęczony, bo ile można patrzeć na ten sam tekst?
      Promotor kreśli kolejne strony na czerwono z powodu błędów językowych? Pomożemy Ci! Wydawnictwo Naukowe ArchaeGraph wprowadza usługę redakcji prac dyplomowych - gotową, autorską pracę przygotowujemy do złożenia do obrony. Pracę sprawdzamy programem antyplagiatowym na prośbę autora. Skontaktuj się z nami na FB lub pod adresem [email protected]
      Uwaga To nie jest oferta sprzedaży prac dyplomowych. Przyjmujemy tylko prace oryginalne napisane przez zamawiającego usługę

https://adulttorrent.org

zte v5 отзывы

adulttorrent.org/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.