Skocz do zawartości
Sebastian

Bezpłatne studia magisterskie po angielsku w Collegium Polonicum

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe, darmowe studia magisterskie wyłącznie po angielsku, umożliwiające potem łatwe znalezienie pracy za granicą albo w firmach międzynarodowych? W tym roku załapie się na nie tylko 45 osób. Collegium Polonicum w Słubicach  rekrutuje na studia Master of English and Multicultural Communication in Europe oraz Master in International Relations - Regional and Trans-border Cooperation. Pierwszy z nich to język angielski i komunikacja międzykulturowa w Europie na kierunku filologia angielska. Drugi z programu studiów to specjalności "współpraca regionalna i transgraniczna" na kierunku stosunki międzynarodowe. CP to wspólne przedsięwzięcie Uniwersytety im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kwadrat
      Witam serdecznie.
      Dostałam się niedawno na kierunek English Linguistics:Theories,Interfaces,Technologies na UAM, który prowadzony jest w języku angielskim. Istnieje on dopiero od zeszłego roku, dlatego niewiele o nim wiadomo, choć wydaje się być ciekawym połączeniem dla humanistów pasjonujących się jednocześnie językami i technologią, takich jak ja.
      Jednak studia te oferują naukę tylko języka angielskiego (oprócz lektoratu), a mi zależy także na opanowaniu drugiego języka w bardzo dobrym stopniu - hiszpańskiego, gdyż mam zamiar m.in. wyjechać do Hiszpanii.
      Stąd moje wątpliwości. Zapisałam się również na etnolingwistykę i filologię hiszpańską, lecz znalazłam się parę punktów pod progiem. Mimo tego przypuszczam, że z odwołaniem udałoby mi się na jeden z nich dostać. Etnolingwistyka ma w programie naukę pierwszego jęz. specjalności od poziomu bodajże B1 i pozwala też na wybranie spośród 7 języków hiszpański jako drugi język specjalności. Jednak nie ma gwarancji, że przypiszą mnie do tej grupy (tym bardziej z najniższą ilością punktów z rekrutacji, a to jest kryterium przydzielania), z kolei na filologii hiszpańskiej jest masa literatury, która niekoniecznie mnie interesuje. Nie wiem też, jaka jest różnica w poziomie nauczania poszczególnych języków na tych kierunkach.
      Czy warto zawracać sobie głowę odwołaniami (i ryzykować w przypadku etnolingwistyki)?
      Czy mój aktualny kierunek faktycznie wydaje się mieć ciekawe perspektywy na przyszłość?
    • Przez pelek210499
      Hejka! mam problem przy wyborze studiów. Zastanawiam się pomiędzy bioinformatyka a samą chemią. Co myślicie? 
    • Przez martagrabowska
      Zastanawiam się nad studiami chemicznymi. Który uniwersytet lepiej wybrać? Wrocław czy Poznań? Który lepszy pod względem wyposażenia laboratoriów, kadry naukowej, ilości zajęć praktycznych itp.? 
      Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem chemia medyczna dostępnym we Wrocławiu. Czy jest lepszy od "zwykłej" chemii? 
      Z góry dziękuje za odpowiedzi 

• Przez Maciej Dworski
      Witam Państwa serdecznie,
      świadczę usługę pomocy w projektowaniu i tworzeniu prac dyplomowych na kierunku Budownictwa (począwszy od prac inżynierskich a skończywszy na pracach doktorskich). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą to zapraszam do kontaktu: [email protected] Proszę postarać się opisać temat, plan i zakres pracy a także termin realizacji. 
      Pozdrawiam, także serdecznie,
      Maciej Dworski
      [email protected]
    • Przez tomAndJerry
      Cześć,
      Rozważam aplikowanie na studia do ETH Zurich na magisterkę z informatyki czy robotyki. Czy ktoś miał styczność z tą uczelnią i jest w stanie wypowiedzieć się co do wymagań przy rekrutacji? 
      Wiem jakie papiery i testy językowe wymaga uczelnia, niestety nie mam pojęcia, na jakim poziomie są kandydaci oraz co jest bardziej istotne w profilu kandydata.
      Jestem wdzięczny za wszelkie odpowiedzi!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.