Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Hej!! icon_smile.gif

Szukam czegoś na podyplomówkę z zakresu marketingu i zarządzania. Zastanawiam się nad wyborem uczelni.
Widziałam ofertę WSB we Wrocławiu z kierunkiem Zarządzanie marką i
wizerunkiem firmy, gdzie wykłada m.in. Magdalena Surowiec i ogólnie
zespół jest interesujący.

Co myślicie na ten temat? Macie może (albo Wasi bliscy) jakieś doświadczenia w związku z tym kierunkiem?

Tu jest ich program:

nkiem-firmy

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Paulina564
      Witam, 
      Przychodzę do was z pytaniem, które od niedawna zaczęło mnie męczyć
      Jestem absolwentką liceum na kierunku humanistycznym. Mam ograniczone pole do wyboru swojego zawodu. Do niczego nie jestem przekonana, jednak od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie dietetyka. 
      Moje pytanie brzmi, czy warto iść na te studia? i czy w ogóle pchać się tam, jeśli nie miałam rozszerzenia z biologii i chemii?
      Będę wdzięczna za odpowiedzi  
    • Przez Michał99
      Witam
      Niedługo będę musiał podjąć decyzję jakie studia wybrać. Interesuje mnie Automatyka i robotyka na AGH, jednak zauważyłem, że ten kierunek istnieje na dwóch wydziałach mianowicie WIMiR oraz EAIiIB. Na syllabusie widzę, że są tam różne przedmioty jednak chciałbym się dowiedzieć czy te różnice mają duże znaczenie i czy te dwa kierunki mimo tej samej nazwy bardzo się różnią? Również chętnie chciałbym dowiedzieć się czegoś o kierunkach takich jak Mechanika i budowa maszyn, Elektronika czy Elektrotechnika, czy również są godne polecenia i warto wziąć je pd uwagę?
      Z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez Sili
      Hej Proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety. Odwdzięczę się tym samym

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5yo-VKEJwtdTY4tTWMOQfp4ZIvtsx2h-32dx3NXihzdAK-A/viewform