Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Majka Leśniewska

Fajne sklepy z ubraniami

56 odpowiedzi w tym temacie

Różnie, kupuję to co mi się spodoba czy to w internecie czy normalnie ale lubię sobie poprzymierzać. Zazwyczaj kupuję coś co przyda mi się na lata i nie wyjdzie z mody po jednym sezonie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchajcie, zaczęły się wyprzedaże i zastanawiam się do jakich sklepów powinnam się wybrać? Byliście już?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym podpowiadała taki butik jak Szafa Lilly. Dużo ubrań, a w zasadzie każde inne, także można tutaj trochę eksperymentować z modą, nie ma stu bluzek a każda jakby z kserokopiarki dopiero co zdjęta. Razi mnie to zwłaszcza w sieciówkach, że tam ubrania produkowane są metodą – kopiuj wklej. Dokładnie ten butik jest na Kleparzu na ul. Długiej. Mają ładnie urządzony lokal, z pomysłem i stylem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś w internecie jest tyle sklepów, że naprawdę jest w czym wybierać. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ostatnio kupuję głównie w H&M i w Mohito. A z internetowych sklepów najbardziej lubię Mosquito.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta