Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jest MAGISTER i co nam daje TYTUŁ MAGISTRA?

Magister jest osobą, która cieszy się już pewnym szacunkiem w środowisku akademickim. Fajnie się pochwalić- tak! mam go! Po pięciu latach studiów to niemal idealna finalizacja całego naszego trudu i zwykle najlepszych lat naszego życia.

Jednak co tak naprawdę daje nam ?

Samo jest dość zawiłym etapem studiów- niemal cały rok staramy się ogarnąć ten temat, aby ostatecznie zakończyć pewien etap w naszym życiu.
Osoba z tytułem mgr potencjalnie staje się bardziej wartościowa jako przyszły pracownik (większa wiedza w danym temacie).
Temat pracy magisterskiej- mówi o nas i naszych zainteresowaniach- nie raz spotkamy się z pytaniem- dlaczego akurat taki temat pracy? Dla wielu właśnie ten wątek może okazać się decydującym, gdyż dana dziedzina stanowi pewną wartość dla danego pracodawcy.

Można pomyśleć o konkursach prac magisterskich- taki tytuł zdecydowanie poprawi naszą wartość i pozwoli zaistnieć na rynku pracy z lepszej strony.
Nie ma co ukrywać- każdy zdobyty tytuł- to szansa! To coś dla nas, pewien etap życia, zdobyta wiedza. Wzrost naszej wartości i ambicji. Nigdy nie można odpuszczać! Nawet, kiedy ta droga jest wyjątkowo kręta.

TAK! WARTO ZDOBYWAĆ TYTUŁY !!!
Licencjat, inżynier, magister... a może doktor?
Jeśli z jakichkolwiek powodów masz problem z napisaniem swojej pracy- zapraszam na stronę:

/Więcej ciekawych artykułów na stronie Facebook-a Redaktor-Online.pl/

post-4693-0-59809300-1400782416_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro ktoś nie potrafi napisać samodzielnie kilkudziesięciu stron... to co z niego za magister? Praca magisterska być może jest stratą czasu, ale skoro jest wymagana na studiach, to logicznym jest, że trzeba ją napisać, najlepiej samemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez katarzynaszr
      Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z różnorodnych dziedzin naukowych. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, który pozwala na bieżący wgląd w proces tworzenia i umożliwia terminowe wykonanie. Gwarantuję rzetelność, poufność i terminowość i jestem pewna, że razem znajdziemy najrozsądniejsze rozwiązanie. Realizuję również zlecenia bardzo pilne z krótkim terminem realizacji. napisz: [email protected]

• Przez Tosiaczkova
      Słuchajcie, potrzebuję pomocy. Piszę pracę nt. stylów wychowania dzieci i muszę zrobić zmienne zależne i niezależne i tutaj pojawia się problem, bo nie wiem jak się za to zabrać. Ustaliłam dwie zmienne zależne, ale to za mało...
      Zmienna zależna: Style wychowania -> Zmienna niezależna: płeć rodziców
      Zmienna zależna: Postawy wychowawcze przyjmowane przez rodziców -> zmienna niezależna: Wiek rodziców

Błagam pomóżcie mi, bo gubię się w tym i nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać i czy to w ogóle jest dobrze?
    • Przez g.kupr
      Nie wiesz, jak powinien być prawidłowo sformatowany tekst? Pojęcia, tj. podwójna spacja, bękart, wdowa, szewc, półpauza są Ci obce? Masz problem z tworzeniem przypisów i opracowaniem bibliografii? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
      Chętnie dokonam profesjonalnej korekty różnego rodzaju prac pisemnych (do tej pory zajmowałam się głównie korektą prac dyplomowych i w tym zakresie posiadam największe doświadczenie). Oferuję pomoc w formatowaniu tekstu (zgodnie z wymogami edytorskimi Twojej uczelni), poprawie błędów językowych, ortograficznych i interpunkcyjnych – nie wpływam na jakość merytoryczną treści. Odezwij się, jeśli chcesz, aby napisana przez Ciebie praca miała schludny i elegancki wygląd i pozbawiona była różnego rodzaju błędów.
      Zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych lub przez mój adres mailowy: [email protected]
      Cena: od 4 do 6 zł za 1800 znaków ze spacjami (około jedna strona A4 znormalizowanego druku).
    • Przez studentka04
      Cześć. Może był ktoś w podobnej sytuacji co ja... a mianowicie w czerwcu mam 1 termin obrony pracy magisterskiej, ale ze względów osobistych do niego nie podchodzę, w dodatku nie mam w 100% ukończonej pracy dyplomowej. W związku z tym zamierzam bronić się w drugim terminie, czy w ogóle jest taka możliwość, że podchodząc do obrony w 2 terminie można zmienić promotora? Powiem szczerze, że w ogóle nie mogę się z nim dogadać, nie mam z jego strony żadnego wsparcia merytorycznego, a mam bardzo trudny temat i nie mogę sobie poradzić z określeniem kilku punktów w pracy... Nie wiem czy dziekanat na to by poszedł, gdyż nie mam dobrego argumentu. Przecież nie powiem, że nie mogę się z nim dogadać, że nic mi nie pomaga, że w ogóle nie sprawdza prac (nikomu) itd. Pracę już prawie mam całą napisaną tylko brakuje mi w niej najważniejszych rzeczy...

topobzor.info

www.topobzor.info/intimnye-igrushki-–-tovary-dlja-vzroslyh-ot-alijekspress-kitaj/

У нашей фирмы важный интернет-сайт про направление www.plasticsurgery.com.ua.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.