Welcome to Taxi2140150.ru

Witamy na Taxi2140150.ru, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Juwenalia w Białymstoku 2014r. to gratka dla studentów i nie tylko, po prostu dla każdego kto lubi dobrą zabawę i super atmosferę: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LittleKitty
      Nie polecam. Chociazby dlatego, ze publikowane tam opinie sa regularnie podkasowywane przez administratorow. Znikaja w zasadzie tylko opinie krytyczne, nawet jesli sa kulturalne i nie lamia regulaminu portalu. Administrator robi co chce i kasuje chyba nawet nie czytajac tego, co usowa. W regulaminie jest napisane, ze internauci maja prawo do publikowania komentarzy i ze liczba komentarzy jest nieograniczona. Co charakterystyczne, kontrowersje budzi tylko krytyka. Lukrowane, sponsorowane laurki pisane na jedno kopyto i zawierajace identyczne zwroty i sformułowania jakims sposobem nie budza administratorskich obiekcji. To mial byc chyba w pierwotnym zamysle portal z roznymi opiniami, a nie tylko z przeslodzonymi zachwytami. W ciagu ostatnich dni ubylo z samej tylko podstrony Lingwistycznej Szkoly Wyzszej (Warszawa) ponad 10 merytorycznych, nie lamiacych ani regulaminu, ani prawa krytycznych wpisow. W tym taki:

• Przez sandara17
      Hej zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów i myslalam właśnie nad transportem i logistyką według was to ciekawy kierunek, warto wybrać go, czy jest ciężki i jak z pracą potem czy jest atrakcyjna i dobrze płatna? Jeśli są osoby które studiują bądź studiowały niech  sie wypowiedzą na temat jak wyglądają studia czy praca potem jeśli wam sie nie spodobal ten kierunek to jaki inny byscie teraz wybrali ? z góry dziękuję i wiem że pewnie były podobne tematy ale wiadomo z roku na rok moze sie cos zmienic wiec wolę być na bieżąco:)
    • Przez applejuice
      Witam,
      Zaraz matura a ja stoję przed wyborem studiów. Aktualnie chodze do liceum i jaki kierunek by mnie nie zainteresował to pojawia mi się w głowie obawa, że na studiach nie dorównam osobą, które skończyły technikum i miały ogromną styczność z tym kierunkiem. W szkole najbardziej interesuje mnie geografia i to z nią chciałabym wiązać przyszłość (ale nie chciałabym studiować stricte geografii, gdyż nie widzę po tym pracy). Cały czas myślę o geodezji, geologii i odnawialnych źródłach energii. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć (chociażby w małym stopniu) jak wyglada nauka na tych kierunkach? Na jakie przedmioty jest nacisk? Czy bez rozszerzonej fizyki dam sobie tam rade? Jeśli chodzi o odnawialne źródła energii, czy jest na nich dużo nauki o budowie maszyn? 
    • Przez applejuice
      Dzień dobry,
      Aktualnie jestem w trzeciej klasie liceum i poważnie zastanawiam sie nad wyborem kierunku studiów. Jestem na profilu z rozszerzona geografią, matematyką i wosem, jednak z tych przedmiotow interesuje mnie geografia (matematyka w dużo mniej znacznym stopniu, wiedza o społeczeństwie w ogóle). Czy ktoś może polecić mi studia naciskające głównie na geografie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.