Skocz do zawartości
owuwu

3 kłamstwa studenta

Rekomendowane odpowiedzi

1. Od dzisiaj nie piję.

2. Od jutra się uczę.

3. Dziękuję nie jestem głodny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha w pełni się zgadzam. Chociaż niestety powiela to stereotyp biednego, imprezującego studenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Nie będę odkładać nauki na ostatnią chwilę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w następnym semestrze będę chodził na wykłady hahahahaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym jeszcze dodała " Nie będę wydawać tyle pieniędzy na imprezach." :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam . Założyłam konto ponieważ kompletnie nie wiem co robić.  Jestem z Łodzi i dostałam się na studia na UŁ Turystyka i rekreacja . Jednak slz powodów rodzinnych przenosimy się do Katowic.  Z tego co wiem tylko jedna uczelnia w Katowicach będąca publiczną (nie stać mnie na opłacanie czesnego ) ma ten kierunek . Jednak rekrutacja już się zakończyła.  W grę wchodzi semestr letni ale nie widziałam żeby był dostępny na tej uczelni Pozostaje chyba przeniesienie po pierwszym semestrze (? Można tak w ogóle) lub roku co trochę mnie martwi..   Miałam 460 punktów przy rekrutacji na kierunek  . Nie jest to może ogromną ilość ale raczej wystarczająca   Po 1 semestrze można się przenosić na ten sam kierunek .   A czy jest może opcja zmiany uczelni i kierunku po 1 semestrze (na początku często dużo osób się wykrusza więc może coś by się zwolniło   PROSZĘ POMÓŻCIE, JESLI KTOŚ MOŻE DORADZIĆ COŚ BĘDĘ OGROMNIE WDZIĘCZNA
    • Chyba że kierunek pierwszego stopnia był pokrewny drugiemu wtedy na większości uczelni nie ma wstępnych egzaminów 
    • A skąd mi to wiedzieć?
    • Zarządzanie finansami i rachunkowość to chyba jakaś nowość. Przejrzyj dokładnie program studiów, bo pytanie, ile tam naprawdę jest tych finansów i rachunkowości, a ile zwykłego zarządzania. Bo generalnie to chyba lepiej iść na ekonomię niż na zarządzanie. Ekonomia to jednak podstawowe studia z dziedziny nauk ekonomicznych i po tym możesz sobie iść na coś już bardziej wyspecjalizowanego na magisterkę. A możesz iść na dowolnej uczelni. Ta, na której robisz licencjat, nie ma znaczenia.  Aczkolwiek SGGW ma swoją specyfikę. Pewnie nawet na Wydziel Ekonomicznym dołożą Ci jakiś przedmiot o hodowli krów.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

• Forum
  • Studies.pl
  • Studia.pl
  • Kierunki studiów

• Wróć
    • Studia artystyczne
    • Bezpieczeństwo i studia mundurowe
    • Studia ekonomiczne
    • Filologie i języki
    • Gastronomia i hotelarstwo
    • Studia humanistyczne
    • Logistyka, transport, spedycja
    • Studia informatyczne i matematyczne
    • Studia medyczne
    • Studia pedagogiczne
    • Studia przyrodnicze
    • Prawo i Administracja
    • Stosunki międzynarodowe
    • Studia techniczne
    • Studia biznesowe
  • Podyplomowe
  • Aktywność
  • Szukaj
  • Ranking

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.