Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wojskoznawstwo to jeden z nowo powstałych kierunków studiów z myślą o osobach zainteresowanych polską armią. Ciekawy kierunek, który łączy wiedzę ze sztukami walki, a więc nie tylko musicie się dużo uczyć ale również i ćwiczyć fizycznie. Tylko w ten sposób będziecie gotowi do pracy w wojsku, a dzięki tym studiom droga do kariery stoi otworem.

Szczegółów dowiecie się na:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej przepraszam za odkop ale jestem ciekaw czy ktoś był może na tym kierunku i może coś o tym powiedzieć? Widziałem ze raczej jest dużo nie przychylnych opinii temu kierunkowi i z czystej ciekawości pytam czy te opinie mają pokrycie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy co chcesz po tym robić? Niestety o karierę w wojsku bez studiów mundurowych trudno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście myślałem nad tym kierunkiem lecz odpuściłem go sobie. Lecz jestem właśnie ciekaw czy ktoś był i co może o tym powiedzieć bo dużo opinii negatywnych widziałem o tym kierunku, ale żadnej od kogoś kto na tym kierunku jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem z takimi studentami. Opinie o studiach są podobne, że są to studia ciekawe dla pasjonatów. Problem z późniejszą praca 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sandii
      Hej, poszukuję osoby, która mogłaby mi opowiedzieć o kierunku chemia i analityka przemysłowa na politechnice wrocławskiej. Myślę nad wyborem tego kierunku i chciałabym się dowiedzieć o nim jak najwięcej.
    • Przez Tadeusz
      Cześć,
      Pisze mature z rozszerzonej geografii, angielskiego, francuskiego i myśle nad wosem. Pisze podstawową matme i polski.
      Z matmy na podstawie daję sobię radę. Bardzo interesuje mnie handel. Myślałem żeby studiować finanse i rachunkowoś, biznes międzynarodowy jednakże coś związanego z handlem. Chciałbym pójśc na studia do Warszawy, Gdańska lub Poznania. Boję się że z podstawową matematyką nigdzie się nie dostanę na uczelnie publiczne związane z finansami i handlem. A na rozszerzonej matmie nie dał bym rady.
    • Przez Igon00
      Cześć, mam problem z wyborem uczelni, otóż zastanawiam się pomiędzy Informatyką i Ekonometrią na UEPie a Analityką Gospodarczą lub Informatyką w Biznesie na UE we Wrocławiu, które uczelnie bardziej polecacie i jak myślicie, który kierunek daje lepsze perspektywy? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)
    • Przez AlaPe
      Witam. Jestem na III roku studiów. Prawdopodobnie nie zaliczę tego semestru zimowego i nie będę mogła przejść na kolejny semestr letni (prawdopodobnie nie będę miała możliwości poprawienia niektórych przedmiotów za rok, na warunku). Czy jeżeli będę musiała powtarzać rok, to czy oceny z przedmiotów już zdanych będą mogły zostać przepisane? Czy będę musiała wszystkie przedmioty zaliczać od nowa?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Z tego, co mi wiadomo, 1. stopień IiE trwa 7 semestrów (inżynier), a Twojego kierunku o 1 mniej. Jeżeli zostaniesz przyjętym na magisterkę z niego, możesz być pewnym konieczności nadrobienia różnic programowych.
    • Racja Dlatego przekwalifikowanie jest dosyć częstym zjawiskiem u inżynierów, którzy nie załapali się na stanowiska kierownicze i dyrektorskie. Warto też dodać, że zarobki polskich inżynierów są porównywalne do zachodnich pod względem stosunku do średniej krajowej. Rzecz w tym, że siła nabywcza przeciętnej polskiej pensji jest jaka jest i stąd (słuszne) wrażenie gorszego wynagradzania.   Jako ciekawostka - w UK średnia płaca starszego konstruktora mechanika (Senior Mechanical Design Enginner), a więc na stanowisku typowo umysłowym dla osoby po studiach, wynosi 38 570 GBP przy 29 009 dla całej gospodarki, co daje zaledwie 1,33 tej sumy. Tam również od inżynierów więcej zarabiają niektórzy pracownicy fizyczni - np. maszyniści, dla których różnica przemawia na znaczną korzyść. Minęły czasy, gdy wykształcenie wiązało się z awansem ekonomicznym. Teraz o zarobkach decyduje tylko i wyłącznie popyt na dane kwalifikacje.
    • Dzień dobry, jestem studentką pedagogiki (V rok) wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W ramach badań do pracy dyplomowej przeprowadzam ankietę dotyczącą, czy chodzenie do przedszkola ma wpływ na jego dalszy rozwój. Zapraszam do wypełniania https://docs.google.com/…/1FAIpQLSejWLE5mXGFDNxt6J…/viewform
  • Najpopularniejsze tematy na forum

www.adulttorrent.org/details/lord_kvento_futa_session

купить магистерскую работу в Омске

кальян цена

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.