Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Przez AlaPe
      Witam. Jestem na III roku studiów. Prawdopodobnie nie zaliczę tego semestru zimowego i nie będę mogła przejść na kolejny semestr letni (prawdopodobnie nie będę miała możliwości poprawienia niektórych przedmiotów za rok, na warunku). Czy jeżeli będę musiała powtarzać rok, to czy oceny z przedmiotów już zdanych będą mogły zostać przepisane? Czy będę musiała wszystkie przedmioty zaliczać od nowa?
    • Przez Jaszczurka43
      Hej.
      Składam papiery na matematykę w rekrutacji zimowej i mam nadzieję, że się na nią dostanę. Wpadłam ostatnio na pewien pomysł, ale chciałabym żeby ktoś mi doradził czy to ma sens. Mianowicie chciałabym w rekrutacji letniej pójść również na inżynierię chemiczną, albo biomedyczną na innej uczelni.
      Czy ktoś może dobierał w taki sposób dwa kierunki studiów i czy widział zastosowanie dwóch takich kierunków w praktyce?
    • Przez Renifer
      Chciałabym się Was zapytać o przeliczanie punktów na studia. Zamierzam złożyć dokumenty na lingwistykę stosowaną lub filologię. Mam w planach zdawać rozszerzony język polski, język angielski i język hiszpański. Chciałabym się dowiedzieć czy punkty z matury z angielskiego i z hiszpańskiego będą sumowane, czy zostanie brana pod uwagę matura, z której uzyskałam większą ilość punktów? Proszę o odpowiedź, zostało już mało czasu żeby wysłać ostateczne deklaracje. 
    • Przez Kamila Waktor
      Hej. Proszę o wypowiedzenie się studentów pielęgniarstwa na temat ilości zajęć na roku. Wybieram się od październik na ten kierunek i słyszałam, że podobno zajęcia codziennie od 8-20 :(. 
      Czy rzeczywiście tak jest? Jak pogodzić pracę zarobkową że studiami? 
      Wiadomo, trzeba się utrzymać podczas studiów jakoś. Sama wychowuje 3 letniego syna i jestem przerażona informacjami, że moge spędzać cały dzień na uczelni. Może jest tu jakaś samotna mama, która godzi te studia z pracą i opieką nad dzieckiem? Jak to jest z tym czasem na prace? 
    • Przez aniaxxx
      Hej! W tym roku zdaję maturę. Uczę się w liceum, rozszerzam polski oraz angielski. Chcę iść w kierunku studiów humanistycznych, konkretniej rozważam filologię czeską lub komunikację wizerunkową. Czy jest tu ktoś, kto mógłby powiedzieć mi coś więcej o tych kierunkach? 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.